"Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów" z najnowszym zwiastunem ostatniego sezonu

“Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów” z najnowszym zwiastunem ostatniego sezonu

Opublikowano 23.01.2020 13:58 -


Po zakończeniu trzeciej już sagi Gwiezdnych Wojen, pierwszego sezonu Mandalorianina oraz zakończeniu rozgrywki w Jedi: Upadły Zakon, fanom zostało tylko jedno – oczekiwać ostatniego sezonu Wojny Klonów. Serial ma wielu fanów na całym świecie, którzy wyczekiwali spektakularnego zakończenia. Najnowszy zwiastun wskazuje na to, że je otrzymają i to już niedługo, bo 21 lutego.

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów swoją premierę miały w 2008 roku. Przez sześć lat pojawiały się cyklicznie nowe sezony, aż do 2014, kiedy to historia miała zostać zakończona. Wznowienie produkcji i nakręcenie siódmego sezonu spowodowane jest wkroczeniem platformy streamingowej Disneya na rynek. Producent ma pełne prawa do historii Gwiezdnych Wojen i jak widać świetnie je wykorzystuje, rozwijając dotychczasowe wątki poboczne.

Zwiastun od Disney+ zaskakuje

Przyznam szczerze, że mimo obejrzenia wszystkich filmów z sagi Gwiezdnych Wojen oraz pierwszego sezonu Mandalorianina, zwiastun Wojen Klonów bardzo mnie zaciekawił. Nie spodziewałam się, że serial, którego nigdy wcześniej nie oglądałam, mógłby mnie wciągnąć po niespełna trzech minutach zapowiedzi. Powrót do historii, jaka miała miejsce między II a III częścią drugiej sagi, przypomniał mi, co tak naprawdę lubię w Gwiezdnych Wojnach. Tymczasem zobaczcie sami, jak wygląda najnowsza zapowiedź prezentująca Wojny Klonów.

Po zakończeniu trzeciej sagi raczej nie myślałam zbyt często o postaciach, które zniknęły jeszcze w starych ekranizacjach. Teraz jednak powróciłam do postaci Anakina Skywalkera oraz Ahsoki Tano, analizując ich znaczenie dla historii, jeszcze przed powstaniem Darth Vadera. Jestem przekonana, że Wojny Klonów dobiegną końca w taki sposób, by pamięć o tych bohaterach została zachowana.

Wojny Klonów na Disney+ to kontynuacja nowej wizji Gwiezdnych Wojen

Serial animowany to wielka sprawa dla wytwórni filmowej, która przejęła brzemię kontynuacji serii. Mimo swoich początkowych wątpliwości co do realizacji filmów i seriali, po obejrzeniu Mandalorianina spodziewam się naprawdę ciekawych historii. Na ten moment każdy fan może nadrobić zaległości, gdyż wszystkie sześć sezonów jest dostępne na platformie. Liczę na to, że już niebawem także w Polsce będzie można korzystać z Disney+ i oglądać między innymi Wojny Klonów.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl