Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie - jest finalny zwiastun!

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie – jest finalny zwiastun!

Opublikowano 22.10.2019 7:10 -


Na tę wiadomość czekały miliony fanów na całym świecie. Czekałem i ja. Udało się, Disney wreszcie pokazał oficjalny, finalny zwiastun dziewiątego filmy sagi Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Zwiastun był już zapowiadany od kilku dni. Producenci informowali, że wideo pojawi się podczas poniedziałkowego meczu w ramach ESPN Monday Night Football pomiędzy New England Patriots i New York Jets. Brzmiało to enigmatycznie, ale nie futbol jest w tym przypadku najważniejszy.

Star Wars: The rise of Skywalker – nowe informacje o filmie zamykającym sagę

Tym filmem kończy się saga Skywalker, która rozpoczęła się ponad 40 lat temu częścią IV – Nowa Nadzieja. Finał serii był nie lada wyzwaniem, wiele produkcji pokazuje, że finały można łatwo zepsuć, nieistotne czy to dotyczy filmów, czy też seriali. Powagi jest świadom reżyser J.J. Abrams, który udzielił takiej wypowiedzi dla Entertainment Weekly:

“Zagłębiliśmy się w tę sprawę, wiedząc, że to musi być zakończenie. Nie będziemy się pie..zyć”.

Fabuła filmu rozpoczyna się rok po wydarzeniach w Star Wars: Ostatni Jedi. Kylo Ren i Ray prowadzą przygotowania do ostatniej walki między sobą. W tym czasie Ruch Oporu prowadzi zacięte bitwy o losy wszechświata.

GWIEZDNE WOJNY – NOWY AKTOR NA HORYZONCIE kolejnych części

Premiera niebawem, a w planach już kolejne części i producent zdecydował się na zatrudnienie Kevina Feige’a do prac przy serii. Kevin Feige to szef Marvel Studios, a także producent każdego z filmów Marvela o superbohaterach. Według doniesień hollywoodzkich mediów Feige opracuje zupełnie nowy film o Gwiezdnych Wojnach we współpracy z szefem Lucasfilm (Kathleen Kennedy).

Według informacji zza oceanu Feige miał zapewnić już jednego ze znanych aktorów, że odegra on kluczową rolę w nowej serii. Niestety nazwisko na razie nie padło.

Osobna trylogia fabularna powstaje także we współpracy reżysera Ostatniego Jedi, Riana Johnsona oraz showrunnera Gry o Tron, Davida Benioffa. W międzyczasie powstał serial osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen. Ten zadebiutuje na platformie Disney+ w listopadzie.

Premiera Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie zaplanowana jest na 19 grudnia tego roku, zatem tegoroczne święta zapowiadają się zacnie. Sprzedaż biletów powinna rozpocząć się już dzisiaj, podobnie zresztą jak w Stanach Zjednoczonych. Na pewno będziemy informować o dostępności.

Wieści z Rozładowani.pl