Targi E3 to przede wszystkim masa zapowiedzi. Wśród nich znaleźliśmy bardzo głośne tytuły, takie jak Forza Horizon 5, ale także nowinki. Jedną z nich jest gra Guardians of the Galaxy, której trailer właśnie zobaczyliśmy. Pozycja według mnie może stać się jednym z głośniejszych tytułów tego roku, mimo, że premiera dopiero późną jesienią.

Jeśli więc jesteście fanami Marvela, a szczególnie muzyki i klimaty ze Strażników Galaktyki – na pewno wyczekujecie premiery gry. O jakość gry jestem w miarę spokojny, bo odpowiada za nią studio Eidos Montreal, które ma już doświadczenie z Marvel’s Avengers i przede wszystkim za ostatnie serie Deus Ex.

Guardians of the Galaxy

Oczywiście trailer to nie wszystko, bo jednocześnie zaprezentowano pierwszy gameplay i to nie byle jaki – pokazano ponad 10 minut rozgrywki. Jak na grę, która do premiery ma jeszcze pół roku możemy zobaczyć naprawdę wysokiej jakości filmik.

Produkcja zadebiutuje 26 października na PS5 i Xbox Series X/S. Jesień zatem zapowiada się zacnie, a długie wieczory umilać będą gry, które w hurtowych ilościach zasilą nasze konsole i blaszaki.