GTA VI – czyżby Rockstar szykował dla nas kolejną odsłonę kultowej serii?

GTA VI – czyżby Rockstar szykował dla nas kolejną odsłonę kultowej serii?

Opublikowano 20.08.2019 11:31 -


W sieci aż wrze od plotek dotyczących Rockstara oraz prezentacji ich najnowszego tytułu. Najwięksi fani producenta są niemal pewni, że zdjęcie baneru promocyjnego Red Dead Redemption 2 oznacza tylko jedno – kolejną premierę!

Podejrzenia padły na 2 tytuły: GTA VI oraz Bully 2. Który z nich niedługo ujrzy światło dzienne? Każdy z graczy ma swój typ i mocno trzyma się swoich nadziei. Jak to będzie wyglądało w rzeczywistości?

Skąd pomysł na to, że premiera GTA VI już blisko?

Siedziba Rockstar, producenta odpowiedzialnego za produkcję kultowej serii Grand Theft Auto, znajduje się w  Edynburgu. Na jego fasadzie od dłuższego czasu wisiał plakat promujący ostatnio wydaną grę, czyli Red Dead Redemption 2. W ostatnich dniach został on jednak zdjęty, co rozbudziło nadzieję fanów na kolejną premierę. Warto przypomnieć, że tak samo wyglądały przygotowania do odsłony RDR 2, kiedy usunięto plakat po GTA V. Nic więc dziwnego, że wszyscy są już gotowi na kolejny hit od Rockstara.

gta vi

Sceptyczne podejście fanów do nowych informacji

Po tym, jak gamerzy zaczęli publikować kolejne informacje o niedalekiej premierze nowości od Rockstara, wielu z nich przedstawiało swoje wątpliwości czy na pewno będzie to GTA VI. Bardziej prawdopodobne jest ukazanie drugiej produkcji, czyli Bully 2, nad którą pracował odrębny zespół specjalistów. Pojawiają się również pogłoski o tym, że nowy plakat będzie nawiązywał do kolejnej aktualizacji GTA Online, rozszerzone ostatnio o nowe funkcjonalności. Jaka jednak będzie prawda? Na pewno przekonamy się niebawem.

gta vi

Na GTA VI jeszcze za wcześnie

Wielu wielbicieli gier od Rockstara uważa, że na premierę kolejnej odsłony Grand Theft Auto jest zdecydowanie za wcześnie. Co prawda V część ukazała się już 6 lat temu, ale nadal pojawiają się do niej kolejne aktualizacje, rozbudowujące rozgrywkę. To, jaki baner zawiśnie na siedzibie w Edynburgu, na pewno zostanie niemalże od razu zaprezentowane w sieci, dlatego czekamy z niecierpliwością na najświeższe doniesienia o premierze Bully 2 lub GTA VI.

Jeśli potwierdzą się internetowe plotki, premiera jednej z produkcji Rockstara nastąpi jeszcze w tym roku. Na razie gracze muszą zadowolić się poprzednimi tytułami, które wyszły spod rąk tak dobrego producenta. A Wy mieliście już okazję grać w GTA V lub RDR 2? Jak nie, to koniecznie musicie to nadrobić, zanim pojawią się kolejne części.

Wieści z Rozładowani.pl

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja i dwóch redaktorów! [Zobacz]