Marka JAYS to szwedzka firma, która rozpycha się na rynku. I słusznie, bo produkty JAYS są wysokiej jakości, a sami mieliśmy okazję testować niektóre z nich. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na słuchawki z aktywną redukcją szumu, a także głośniki bezprzewodowe.

JAYS q-Seven Wireless ANC – słuchawki, które zaskakują nie tylko niską ceną – pierwsze wrażenia

Cała oferta JAYS dostępna jest pod tym linkiem, a wysyłki są realizowane także do naszego kraju. Kod promocyjny, jaki trzeba zastosować w koszyku to Black2020. To wszystko! Firma zapewnia, że kod aktywny będzie aż do stycznia.

Niedawno udostępniliśmy dla Was możliwość zgłaszania się do naszego katalogu Black Friday. Co do zasady dodanie do katalogu jest zupełnie za darmo, ale są i opcje premium do wyboru. Przy opcji darmowej jedynym zastrzeżeniem jest to, że nie obiecujemy dodania, bo obowiązuje kolejka. A jak to zwykle bywa, wszyscy czekają do ostatniej chwili. Jeśli chcecie darmowej promocji, to nie zwlekajcie, bo ofert wpływa z dnia na dzień coraz więcej.

DOPISZ SIĘ DO POWIADOMIENIA

Katalog budowany jest sukcesywnie nie tylko do końca tygodnia (Czarnego Piątku), ale do Cyber Monday. Aktualnie mamy około 90 propozycji, gdzie większość promocji już jest aktywna. Dzisiaj rozsyłamy do niego link, więc jeśli chcesz dostać powiadomienie, wystarczy dopisać się do naszego mejlingu poniżej. Dzisiaj dostaniesz link do katalogu, który będzie się aktualizował na bieżąco. Zapraszamy gorąco!


Posłuchaj nas!