Dlaczego właśnie ten Turniej? A może inaczej: dlaczego w ogóle turniej LOLa? Nie zaprzeczę – jest w tym trochę prywaty, bo organizują go studenci Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, z którym od kilku lat dość silnie jestem związany. A po drugie, jest to jedyny turniej e-sportowy w tej grze organizowany na skalę całej Polski we współpracy z fundacją WOŚP, o czym świadczy uzyskany przez organizatorów Certyfikat Autentyczności.

Jak właściwie możesz pomóc WOŚP?

Z uwagi na to, że jest to turniej charytatywny, organizatorzy przekazują całość zebranych środków z wpisowego, licytacji oraz niezagospodarowanych środków bezpośrednio fundacji WOŚP. A skąd pewność, że wpłacone przez zawodników środki tam trafią? W trakcie zapisów gracze wpłacają je prosto na konto fundacji Jurka Owsiaka.

Dlaczego warto zagrać?

Przede wszystkim będziesz się świetnie bawił. A co jeszcze zagwarantują Ci organizatorzy?

  • Finały na żywo! 2 najlepsze drużyny zmierzą się w serii spotkań przed publicznością!
  • Profesjonalny komentarz live! Speakerem tej edycji będzie zeszłoroczny gość specjalny
  • Walka o puchar! Tak, najlepsza drużyna wygra najprawdziwszy puchar LOL4WOŚP
  • Jak co roku, organizatorzy postarają się przygotować także nagrody niespodzianki
  • Niezapomniana atmosfera i ogromne emocje: zamiast grać kolejne rankedy, możesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda e-sportu! Kto wie? Może to Twoja szansa by zaistnieć na scenie e-sportowej!

Jeśli jesteście stałymi bywalcami Summoner’s Rift i macie ochotę fajnie się bawić, a przy tym pomóc tym, którzy grać nie mogą, turniej LOL4WOŚP jest dla Was! Zapisy potrwają do 12 listopada, natomiast pierwsze rozgrywki rozpoczną się już w końcówce właśnie tego miesiąca.