Grasz w LOLa? Możesz pomóc tym, co grać nie mogą!

Grasz w LOLa? Możesz pomóc tym, co grać nie mogą!

Opublikowano 26.10.2017 11:30 -


Ci, którzy śledzą moje wpisy na DailyWeb wiedzą, że raczej do fanów wszelakich gier nie należę. Tak, wiem, jestem dziwny. Dlatego może Was zdziwić tematyka tego wpisu, ale chciałbym Was gorąco zaprosić do wzięcia udziału w… turnieju League of Legends. I to nie byle jakim turnieju, bo ogólnopolskim, organizowanym we współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Dlaczego właśnie ten Turniej? A może inaczej: dlaczego w ogóle turniej LOLa? Nie zaprzeczę – jest w tym trochę prywaty, bo organizują go studenci Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, z którym od kilku lat dość silnie jestem związany. A po drugie, jest to jedyny turniej e-sportowy w tej grze organizowany na skalę całej Polski we współpracy z fundacją WOŚP, o czym świadczy uzyskany przez organizatorów Certyfikat Autentyczności.

Jak właściwie możesz pomóc WOŚP?

Z uwagi na to, że jest to turniej charytatywny, organizatorzy przekazują całość zebranych środków z wpisowego, licytacji oraz niezagospodarowanych środków bezpośrednio fundacji WOŚP. A skąd pewność, że wpłacone przez zawodników środki tam trafią? W trakcie zapisów gracze wpłacają je prosto na konto fundacji Jurka Owsiaka.

Dlaczego warto zagrać?

Przede wszystkim będziesz się świetnie bawił. A co jeszcze zagwarantują Ci organizatorzy?

  • Finały na żywo! 2 najlepsze drużyny zmierzą się w serii spotkań przed publicznością!
  • Profesjonalny komentarz live! Speakerem tej edycji będzie zeszłoroczny gość specjalny
  • Walka o puchar! Tak, najlepsza drużyna wygra najprawdziwszy puchar LOL4WOŚP
  • Jak co roku, organizatorzy postarają się przygotować także nagrody niespodzianki
  • Niezapomniana atmosfera i ogromne emocje: zamiast grać kolejne rankedy, możesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda e-sportu! Kto wie? Może to Twoja szansa by zaistnieć na scenie e-sportowej!

Jeśli jesteście stałymi bywalcami Summoner’s Rift i macie ochotę fajnie się bawić, a przy tym pomóc tym, którzy grać nie mogą, turniej LOL4WOŚP jest dla Was! Zapisy potrwają do 12 listopada, natomiast pierwsze rozgrywki rozpoczną się już w końcówce właśnie tego miesiąca.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację