GrafConf 2017 – graficzna jesień w Toruniu. Wygraj wejściówkę!

GrafConf 2017 – graficzna jesień w Toruniu. Wygraj wejściówkę!

Opublikowano 28.08.2017 11:15 - 12


Nie masz planów na 14 października? Zapraszamy do Torunia, gdzie w inspirujących wnętrzach Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki będzie można wziąć udział w pierwszej edycji GrafConf – konferencji organizowanej przez magazyn internetowy Grafmag.

GrafConf 2017, to 8 tematycznych wykładów przeprowadzonych przez znanych i szanowanych na rodzimym rynku twórców – przedstawicieli studiów projektowych, agencji marketingowych czy freelancerów. Zakres zagadnień podejmowanych przez prelegentów będzie dość szeroki – opowiedzą oni między innymi o projektowaniu stron internetowych, identyfikacji wizualnej, ilustracji, prawie autorskim, współpracy z klientami oraz motywacji i poszukiwaniu zapału do pracy.

Wśród prelegentów znajdują się między innymi:

  • Patrycja Podkościelny – znana ilustratorka, grafik i wykładowca akademicki,
  • Jacek Kłosiński – bloger, twórca strony klosinski.net, autor podcastów na których opowiada o kreatywnej pracy,
  • Aga Naplocha i Marta Sztybor – organizatorki kursów The Awwwesomes na których uczą projektantów podstaw kodowania,
  • Krzyszfot Fabianowski – właściciel agencji brandingowej Minima Advertising People™, która na swoim koncie ma nagrody Visual Identity Awards oraz The DRUM Dream Awards,
  • Magdalena Miernik – prawnik zajmująca się sprawami z zakresu prawa własności intelektualnej, właścicielka serwisu prawniczego dla osób kreatywnych – Lookreatywni,
  • Marek Guziński – projektant i współzałożyciel studia Rio Creativo specjalizującego się w brandingu, odpowiedzialnego między innymi za identyfikacje wizualną Słupska,
  • Emilka Bojańczyk – grafik, założycielka software house’u Superskrypt i studia graficznego Podpunkt. Laureatka European Design Awards, Projekt Roku, Must Have Lodz Design Days, Dobry Wzór, Mobile Trend Awards,
  • Paweł Graniak i Ewa Zabaryło-Duma z Potęga Obrazu, którzy zajmują się concept artem na potrzeby gier i prowadzą kursy dla przyszłych artystów cyfrowych.

Więcej o prelegentach i tematach które będą podejmować możecie przeczytać na stronie konferencji.

Prelekcjom towarzyszyć będą także warsztaty (w większości których uczestnicy będą mogli wziąć udział za darmo). Wykłady wraz z nimi tworzyć będą trzy ścieżki tematyczne – dla webdesignerów, projektantów identyfikacji wizualnej oraz ilustratorów i artystów koncepcyjnych. Dzięki nim osoby zainteresowane konkretnym tematem będą mogły całkowicie się mu poświęcić, bez konieczności angażowania się w te, które ich nie interesują.

W holu Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki spotkać się będzie można z przedstawicielami firm związanych z branżą i porozmawiać z prelegentami oraz innymi uczestnikami. We współpracy ze sponsorami i partnerami zorganizowane zostaną także mini konkursy i akcje, które uprzyjemnią cały dzień – szczegóły już wkrótce!

Bilety z puli Early Bird rozeszły się w dzień ich ogłoszenia. Aktualnie dostępne są wejściówki w regularnej cenie – 99 zł, które będzie można kupić do 13 października lub do wyczerpania zapasów za pośrednictwem serwisu Evenea pod adresem grafconf2017.evenea.pl.

Sponsorem głównym konferencji jest firma Wacom.

DailyWeb jest patronem medialnym GrafConf 2017.


Mamy dla was jedną wejściówkę na to niezwykle interesujące wydarzenie. By specjalnie nie przedłużać, wybierzemy  jak zwykle najbardziej kreatywną/zabawną/specyficzną/oryginalną odpowiedź na pytanie:

Dlaczego font, a nie czcionka?

Swoją odpowiedź należy umieścić w komentarzu poniżej. Czekamy na nią do końca 01.09.2017. Zwycięzca zostanie wybrany głosem większości zespołu DailyWeb. Wyniki podane zostaną w komentarzu poniżej.

Wieści z Rozładowani.pl