Gra o Tron: wreszcie znamy datę premiery finałowego sezonu i mamy trailer od HBO

Gra o Tron: wreszcie znamy datę premiery finałowego sezonu i mamy trailer od HBO

Opublikowano 14.01.2019 11:41 -


Gra o Tron wreszcie doczekała się oficjalnej daty premiery finałowego sezonu. Co więcej – HBO udostępniło także zwiastun. Szczegóły pojawiły się chwilę przed pierwszym odcinkiem True Detective. Finałowy sezon swoją premierę będzie miał za dokładnie 3 miesiące – 14 kwietnia.

Dodatkowo i niespodziewanie HBO dorzuciło bonusik w postaci krótkiego trailera. Wśród fanów wywołał on jeszcze więcej pytań, niżeli mieli po ostatnim sezonie serialu. Oczywiście jak to bywa w przypadku zwiastunów Gry o Tron – nie wiadomo co w filmiku jest prawdziwe, a co jest tylko naprowadzaniem na błędny tok myślenia.

Według informacji, jakie już zostały w różnych mediach udostępnione, wiemy trochę więcej o ósmym sezonie. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy odcinek rozpocznie się od emocjonalnego spotkania Sansy Stark, odpowiedzialnej obecnie za Winterfell, z Jonem i Daenerys, którzy właśnie wrócili. Wtedy Sansa zostaje poproszona o złożenie przysięgi wierności Dany, napięcie wrasta. Na razie to wszystkie konkretne informacje, jakie otrzymaliśmy.

Dobrą wiadomością jest natomiast, że premiera już za 3 miesiące, zatem nie tak długo, jak można było oczekiwać. Wtedy to zaczniemy otrzymywać wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Serial pojawi się oczywiście na HBO, a także na HBO GO. Oprócz finałowego sezonu HBO przygotowuje kilka spinoffów serialu. Więcej konkretów powinno pojawić się w najbliższych tygodniach.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację