Gotowanie z R2-D2 czy BB-8? Oto garnki z „Gwiezdnych Wojen”

Gotowanie z R2-D2 czy BB-8? Oto garnki z „Gwiezdnych Wojen”

Opublikowano 28.11.2019 8:16 -


Premiera ostatniej części, kończącej kolejną sagę Gwiezdnych Wojen już za niecały miesiąc. Producenci gadżetów związanych z filmem postanowili wziąć się do pracy i swoimi produktami wzbudzić jeszcze większe emocje wśród fanów. Do tej pory pojawiały się już kolekcje odzieży z motywami Star Wars, kolekcjonerskie figurki, jednak tym razem czas na zupełną nowość!

Marzyliście kiedyś o przemienieniu kuchni w ogromną galaktykę oraz o gotowaniu z bohaterami Gwiezdnych Wojen? Jeśli nawet nie, to teraz możecie bez żadnych przeszkód! Dzięki uprzejmości producenta Williams Sonoma już teraz na rynek wkraczają szybkowary, garnki oraz inne akcesoria w obudowach przypominających niemal wszystkich bohaterów serii. Przekonajcie się sami, jak wygląda nowy zestaw kuchenny z motywem Star Wars.

gwiezdnych wojen

Garnki, toster, a może foremki z podobiznami bohaterów "Gwiezdnych Wojen"?

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam zdjęcie przedstawiające jeden z produktów firmy Williams Sonoma, nie dowierzałam. Jaki producent zdecydowałby się na wypuszczenie specjalnej serii akcesoriów kuchennych z motywem galaktycznych wojowników? Jak widać znalazł się chętny, który dzięki takiej decyzji może osiągnąć prawdziwy sukces.

Wśród oferty znalazły się szybkowary przypominające R2-D2, BB-8 czy Chewbacce, gofrownica z motywem Sokoła Millenium, a także fartuszki nawiązujące do bohaterów. Skradły moje serce niemal od razu i bardzo żałuję, że niestety nie są one dostępne w naszym kraju. W garnku z podobizną ulubionego bohatera na pewno chętniej by się przygotowywało codzienne posiłki, a tosty z Lordem Vaderem byłyby smaczniejsze. Poza tym można by wprowadzić mroczny nastrój i każdego dnia ekscytować się nadchodzącą premierą kolejnej części filmu.

gwiezdnych wojen

Wykupienie całego asortymentu z motywem Gwiezdnych Wojen wymaga ogromnego budżetu, jednak sprawienie sobie małego prezentu pod choinkę w postaci szpatułki z motywem szturmowca nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Osobiście uważam, że Williams Sonoma odwaliło kawał dobrej roboty, przygotowując ten sprzęt, a fani Star Wars ze Stanów na pewno nie pozostaną bierni i wybiorą akcesoria dla siebie. Żałuję, że nie będę mogła wieczorami przygotowywać kolacji w towarzystwie R2-D2 czy BB-8, których wręcz uwielbiam.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl