GoPro Karma, czyli polujemy na drona!

GoPro Karma, czyli polujemy na drona!

Opublikowano 8.02.2016 9:24 Aktualizacja: 13.05.2018 17:21 - 1


Jakiś czas temu świat obiegł film od GoPro, w którym pierwszy raz zobaczyliśmy materiał nakręcony przy użyciu quadrocoptera od producenta świetnych kamer sportowych.

Na próżno doszukiwać się jakichś szczegółów, te narazie nie są znane. Wiemy jedynie, że będzie quadrocopterem i jego premiera odbędzie się w 2016 roku… To co, czekamy? ..jasne, że nie, chcemy go już!

gopro karma quadrocopter

Niedawno na stronie GoPro pojawił się news, a wraz z nim kolejny film zapowiadający drona. Tym razem poznaliśmy nazwę, będzie to GoPro Karma.. czyżby producent chciał już w tym momencie zapewnić, że sprzęt będzie zawsze wracać jak wyżej wspomniana? :)

Na pierwszy rzut oka film kolejny raz nic nie zdradza, ale czy na pewno? Internety się za to zabrały, rozpoczęło się polowanie na pierwsze zdjęcie sprzętu.

Największe zainteresowanie budzi scena z goglami, no powiedzcie, że nie przysunęliście się do ekranu. Klatka po klatce przeanalizowano materiał, czy coś umknęło GoPro?

gopro-karma-drone

Sprawdźmy to..

1 2

.. i uwaga ..
3

Czy to ptak, czy to dron? Czy to nowa Karma, a może to gimball z lustrzanką? Film budzi wiele kontrowersji, jeśli chodzi o moje zainteresowanie, nie spada, wręcz przeciwnie :)

Też chcielibyście go już zobaczyć? A może na tyle ufacie już producentowi, że chcielibyście go już mieć, nie znając szczegółów? Tu możecie zapisać się do tradycyjnego dla GoPro Givingaway’a.

Autor: Łukasz Szendzielarz

Wieści z Rozładowani.pl