GoPro Hero 7 jest tuż tuż, a my mamy pierwsze zdjęcia

GoPro Hero 7 jest tuż tuż, a my mamy pierwsze zdjęcia

Opublikowano 4.09.2018 12:00 -


Sytuacja GoPro nie jest najlepsza, bo akcje od Hero 5 zaczęły spadać i Hero 6 jedynie pogłębiła słabą sytuację producenta najpopularniejszej kamery sportowej na rynku. Hero 7 musi być przełomem, żeby uratować sytuację. Do oficjalnej premiery jeszcze chwila, ale my już mamy pierwszy przeciek informacji poprzez… witrynę w sklepie.

Znacie na pewno stanowiska GoPro w sklepach, gdzie nad półką gdzie stoją wszystkie modele, jest ekran wyświetlające piękne ujęcia reklamowe nagrane topową kamerą. Właśnie na takiej witrynie, w jednym ze sklepów. Ciężko w to uwierzyć, ale właśnie tak wygląda pierwszy przeciek – całkiem nietypowo. Oznacza to, że oficjalna premiera jest tuż tuż.

WIELKA TRÓJCA

Opierając się na przesłanym zdjęciu, wiemy, że GoPro przygotowuje dla nas 3 wersje najnowszej kamery, czyli tak jak to miało do czasu czwartej odsłony. Będzie to oczywiście Black, która nieprzerwanie jest topowym modelem, Silver, która przeważnie delikatnie odbiegała od maksymalnych możliwości w serii oraz White, czyli typowo budżetowa konstrukcja. W przypadku Silver nie zawsze była to kamera słabsza. Czasami po prostu była kierowana do użytkownika o innych wymaganiach. Co ważne, w większości przypadków obudowy, uchwyty i inne akcesoria były całkowicie kompatybilne pomiędzy wersjami. Mam nadzieje, że tak samo postąpi producent teraz. Sądząc po wyglądzie najnowszego dzieła, niewiele zmieniło się względem GoPro 6, więc jest duża szansa, że akcesoria pozostaną kompatybilne nawet do modelu wcześniejszego.

W GoPro 7 różnicą zauważalną na pierwszy rzut pomiędzy wersjami jest brak ekranu z przodu urządzenia we wszystkich wersjach prócz Black. W kwestii wodoodporności nic się nie zmieniło względem poprzednika wszystkie wersje, bez wyjątku, będą wyposażone w uszczelnienie pozwalające zejść z nią, bez dodatkowej obudowy, do 10m pod wodę. Widać też promocje ulepszonej stabilizacji obrazu. Nie wiadomo, czy będzie on dostępny dla wszystkich wersji, czy tylko dla Black. Zakładałbym 2 opcje.

go pro hero 7 – kiedy PREMIERA

Mówi się nieoficjalnie, że najnowsza seria urządzeń od GoPro zostanie zaprezentowana jeszcze w tym miesiącu. Osobiście mam nadzieje, że nareszcie będziemy światkami przełomu, ponieważ dla mnie najlepsza pozostaje wersja 5 black, która oferowała wymienną obudowę i niesamowite ujęcia. Czekam na dobry powód do wymiany.

Wieści z Rozładowani.pl