Google udostępnia podręcznik o zasadach działania internetu
Google udostępnia podręcznik o zasadach działania internetu

Opublikowano 7.06.2011 9:59 -


Google wypuściło podręcznik dotyczący działania internetu dla początkujących użytkowników jak i tych bardziej zaawansowanych.

Mowa o serwisie .20thingsilearned.com który w postaci książki przedstawia najważniejsze zagadnienia ze świata internetu. Całość oparta jest o dwadzieścia najważniejszych/najciekawszych zagadnień.
Z podręcznika dowiemy się jak działa protokół TCP/IP, czym jest przepustowość i m.in. jak odbywa się techniczna część wysyłania wiadomości e-mail.

W dzisiejszych czasach coraz częściej polegamy na internecie, dzięki któremu mamy szybki dostęp do informacji, możemy błyskawicznie porozumiewać sie między sobą i
uczestniczyć w wydarzeniach na całym świecie. Czynności te są możliwe dzięki otwartej sieci, do której dostęp ma każdy, używając przeglądarki na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu.

Jestem przekonany, że materiał z pewnością zainteresuje starych wyjadaczy - gdyż z pewnością oni także znajdą tam odpowiedzi na pytania co do odpowiedzi których nie mieli jasności ;) Polecam