Można powiedzieć, że wreszcie! Po wielu miesiącach od globalnej premiery, Google Stadia trafia do naszego kraju. Użytkownicy już mogą się rejestrować, a dostęp dla wszystkich będzie w ciągu najbliższych godzin.

Nadzieje w stosunku do Google Stadia miałem ogromne. Gasły one jednak z każdym dniem po zapowiedzi usługi. Oczywiście będę dokładnie testował usługę, a stosowna recenzja na pewno się pojawi na łamach DailyWeb.

R E K L A M A

Google Stadia już w Polsce

Stadia to platforma działająca w chmurze, która pozwala Wam grać w świetne tytuły. Stworzyliśmy naszą usługę po to, aby ta forma rozrywki była bardziej dostępna niż wcześniej. Żeby pograć, nie potrzebujecie specjalnego sprzętu ani zaproszenia, wystarczą urządzenia, które już macie: laptopy, komputery stacjonarne, kompatybilne telefony i tablety oraz popularne kontrolery do gier. Dodatkowe zakupy sprzętu nie będą konieczne. Nie będziecie też musieli czekać na pobranie czy aktualizację gier, gdyż Stadia zadziała natychmiast.

Google Stadia – rejestracja

W ciągu najbliższych 24 godzin będziecie mogli zarejestrować się na stadia.com i uzyskać dostęp do usługi – wystarczy mieć adres Gmail. Po zarejestrowaniu możecie od razu zagrać online, na przykład w Destiny 2 lub Super Bomberman R za darmo.

Stadia dostępna jest w 22 krajach, w tym od dzisiaj w Polsce, Austrii, Czechach, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, a także na Węgrzech i na Słowacji.

Google Stadia – ceny

Wszyscy nowi użytkownicy mogą również skorzystać z bezpłatnego miesiąca Stadia Pro – subskrypcji premium, która obejmuje mnóstwo darmowych gier. Każdy tytuł, który dodacie do swojego konta na Stadia Pro, będzie dostępny dla Was tak długo, jak pozostaniecie abonentami. Co miesiąc udostępniamy też kolejne bezpłatne gry. Subskrypcja kosztuje 39,00 zł miesięcznie, a zrezygnować z niej możecie w dowolnym momencie.

Jeszcze więcej gier możecie kupić w sklepie Stadia. Niezależnie od tego, czy czekacie na spacer ulicami Night City w Cyberpunk 2077, czy też marzycie o tym, aby zostać legendarnym wojownikiem Wikingów w Assassin’s Creed Valhalla – każdy znajdzie coś dla siebie.