Google pracuje nad własnym serwisem ze streamingiem muzyki

Opublikowano 15.05.2013 7:42 -


Tak przynajmniej twierdzą najbardziej wpływowe serwisy internetowe związane z branżą technologiczną. Co ciekawe, słowo pracuje nie jest chyba najlepszym stwierdzeniem, gdyż to ponoć właśnie dzisiaj ma dojść do ogłoszenia gotowego produktu. Całość jak twierdzą w/w media ma odbyć się dzisiaj, podczas konferencji zorganizowanej przez Google, tj. I/O.

Google szuka dla siebie miejsca w kolejnym sektorze. Co prawda posiadają serwis Google Music, jest on jednak traktowany bardziej jako przestrzeń, gdzie możemy trzymać własną muzykę. W dobie serwisów takich jak Spotify czy Deezer, umówmy się, nikt nie będzie się bawił w przesyłanie muzyki do Google skoro może skorzystać z jednego serwisów streamingowych.

Sprawa wygląda dość interesująco. Czy nowy produkt, zakładając że w tych plotkach jest dużo prawdy oczywiście - zastąpi aktualny kształt Googme Music, czy będzie jego uzupełnieniem a może powstanie inny, kompletnie niezależny projekt? Wszystko wygląda na to, że dzisiaj poznamy odpowiedź na to pytanie.

Wieści z Rozładowani.pl