Google podsumowuje rok 2013, czyli TOP 10 najpopularniejszych fraz + świetny materiał video

Opublikowano 17.12.2013 20:22 -


Właściwie to już tradycja, że w końcówce roku na światło dzienne wychodzą wszelkiej maści rankingi czy też podsumowania. Google jak to na giganta przystało, także przygotowało swoje podsumowanie kończącego się roku 2013. Przede wszystkim składa się ono na TOP 10 najpopularniejszych fraz, ale wisienką na torcie jest materiał video w formie opowieści o trendach roku 2013.

  1. Nelson Mandela
  2. Paul Walker
  3. iPhone 5S
  4. Cory Monteith
  5. Harlem Shake
  6. Boston Marathon
  7. Royal Baby
  8. Samsung Galaxy S4
  9. PlayStation 4
  10. North Korea

Zacznijmy od fraz. Tutaj przyznam szczerze, że jestem osobiście nieco zaskoczony. Co ciekawe, nie tym że standardowo pojawiły się w zestawieniu ajfony czy produkty firmy z drugiej strony barykady (Samsung), lecz właściwie tym, kto okupuje TOP 3. O ile nie chciałbym umniejszać żadnej tragedii, o tyle Paul Walker i jego nieszczęśliwy wypadek spowodował (jak widać po zestawieniu) sporo zamieszania w sieci. Nelson Mandela w wyszukiwarce musiał odnotować ogromną ilość zapytań, umarł stosunkowo niedawno, to pokazuje jaka mogła to być skala.

Reszta w zestawieniu właściwie nie zaskakuje. Końcówka roku zdecydowanie stała pod znakiem konsol i nowości, które pojawiły się na rynku. O ile PS4 jest widoczne w zestawieniu, o tyle zaskakuje brak Xbox (?). Ponadto udzieliły się chwilowe trendy, takie jak chociażby Harlem Shake.

To co powyżej to wersja tekstowa, prawdziwy smaczek podsumowujący ubiegły rok w świecie Google, świetnie prezentuje przygodowane przez nich samych video. Enjoy.

 

Wieści z Rozładowani.pl