Google płaci nawet 4 zł za wypełnienie ankiety

Google płaci nawet 4 zł za wypełnienie ankiety

Opublikowano 23.01.2020 21:34 -


Pieniądze za wypełnianie ankiet to nic nowego. Kto jednak kiedykolwiek chwycił się podobnego zarobku, wie, że wyżyć się z tego nie da. Zresztą z podobnej współpracy z Google w ogóle trudno byłoby się utrzymać, ponieważ firma wypłaca zarobione pieniądze w formie środków do wykorzystania w Google Play.

Od teraz płatne ankiety wypełniać mogą mieszkańcy Polski, Chile i Zjednocz Emiratów Arabskich. Ile można na tym zarobić? Najdłuższe ankiety wyceniono nawet na 4 zł, jednak przeważająca większość gwarantuje zarobek na poziomie raptem kilkudziesięciu groszy. Co zrobić z tak zgromadzoną fortuną? Jedyną możliwą rzecz, czyli wydać w Google Play. Niech Wam jednak miny nie rzedną, w końcu znaleźć tam można nie tylko aplikacje, ale też książki, filmy czy muzykę. Za 74 złote (rozbój!) kupicie np. nominowanego do Oscarów 2020 w 11 kategoriach “Jokera”.  W bardziej przystępnych cenach znajdziecie filmy: “Once upon a time in Hollywood” (17 zł) czy “The Dead Don’t Die” (23 zł). Oferta książkowa jest niestety dużo gorsza.

Tylko się spieszcie, bo googlowskie pieniądze mają termin ważności – 12 miesięcy.

Ankiety Googla to jeden z pomysłów na nieco bardziej etyczne wydobywanie informacji z użytkowników. Formularze dostosowane są do płci, wieku, języka czy lokalizacji wypełniającego. W tym ostatnim przypadku otrzymuje się pytania związane z odwiedzanymi miejscami. Zebrane w ten sposób dane są przekazywane podmiot trzecim, ale jak zarzeka się Google — w formie zbiorczej, a więc bezpieczniejszej.

Pod tym linkiem znajdziecie aplikację, która pomoże Wam zarabiać na Google’u już dziś!

Wieści z Rozładowani.pl