Google Pixel 4 - szczegóły dotyczące specyfikacji modelu

Google Pixel 4 - szczegóły dotyczące specyfikacji modelu

Opublikowano 9.09.2019 12:36 -


Najnowsze modele smartfonów od Google znów ujrzały światło dzienne. Informacje dotyczące specyfikacji oraz wyglądu Pixela 4 od dłuższego czasu wyciekają do sieci, jednak dopiero teraz można spekulować, że są one przynajmniej w większej części prawdziwe. Testy obu modeli, jakie mają się pojawić na rynku już niebawem, zostały zaprezentowane przez Geekbench. Początkowo przyczyniły się one do rozczarowania wszystkich zainteresowanych, serwis bowiem źle odczytał specyfikację, zaniżając ilość pamięci RAM. Co więc możemy powiedzieć pewnego o Google Pixel 4 i 4 XL?

Im bliżej premiery telefonów od Google, tym więcej informacji dotyczących wyglądu czy specyfikacji pojawia się w sieci. Do tej pory o nowych smartfonach dowiedzieliśmy się naprawdę wiele – pojawi się opcja bezdotykowego sterowania gestami, Pixel będzie posiadał najnowszy system Android. Jednak to nie są wszystkie dane, które możemy uznać za wręcz pewne. Co jeszcze planuje pokazać Google w Pixelu?

Pixel 4 i 4 XL z mocnymi obiektywami

Dla wielu posiadaczy ostatniej wersji smartfona Google najważniejszą informacją dotyczącą Pixela 4 jest oczywiście jego obiektyw. Z najnowszych wycieków w sieci wynika, że teleobiektyw w głównym aparacie ma mieć matrycę 16 mpix z aż ośmiokrotnym zoomem. Jak dokładnie będzie wyglądało jego działanie, niestety do tej pory nie zostało ujawnione. Być może będzie to zoom hybrydowy bądź optyczny – mam nadzieję, że w najbliższych dniach doniesienia te zostaną skonkretyzowane.

pixel 4

Podsumowanie najważniejszych informacji o Pixelach

Ostatnie doniesienia BGR ujawniały prawdopodobną rozdzielczość, jaka pojawi się odpowiednio w Pixelu 4 i 4 XL. Podstawowy model ma posiadać matrycę 2280 na 1080 pikseli, z kolei większa wersja w 3040 na 1440 pikseli. Wiadomo również, że oba smartfony będą miały 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Oczywiście Google stroni od wycieku informacji i nie chce do tej pory potwierdzić żadnej z nich.

pixel 4

Na oficjalne potwierdzenie specyfikacji oraz wyglądu smartfona Pixel 4 trzeba będzie poczekać prawdopodobnie jeszcze około miesiąca. Premiera ma nastąpić na przełomie października i można się spodziewać, że niestety producent wcześniej nie będzie chciał zdradzić szczegółów dotyczących swojego najnowszego projektu. Jestem bardzo ciekawa, czy Pixel 4 będzie cieszył się większą popularnością niż Pixel 3. A jakie są Wasze przypuszczenia? Jesteście fanami telefonów Google?

Wieści z Rozładowani.pl