Google Pixel 4 5G zostanie zaprezentowany już w przyszłym tygodniu?

Google Pixel 4 5G zostanie zaprezentowany już w przyszłym tygodniu?

Opublikowano 11.10.2019 9:05 -


Premiera nowego smartfona od Google zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym w sieci aż wrze od licznych wycieków, które mogłyby jeszcze bardziej nakręcić fanów marki. Wśród plotek znalazła się informacja o tym, jakoby producent miał szykować dla nas prawdziwą niespodziankę. Być może w najbliższy wtorek, podczas wydarzenia premierowego nowego Pixela, zostanie także zaprezentowany Pixel 4 5G!

Google od dłuższego czasu zapowiada najnowszy sprzęt, który zamierza pokazać już 15 października. Ma tam zostać ujawniony między innymi Pixel 4, Pixelbook 2 oraz wiele więcej. Pojawiła się nieoficjalna informacja, sugerująca prawdopodobne ukazanie się także smartfona w wersji 5G. Podstawowe modele posiadają tylko łączność LTE, a transmisja 5G pojawia się teraz w coraz większej liczbie komórek. Czyżby Google szło z duchem czasu i miało zamiar pokazać udoskonalone urządzenia?

pixel 4 5G

Czy rzeczywiście Pixel 4 5G pojawi się na nadchodzącym wydarzeniu?

Wiele wskazuje na to, że pogłoski o testach smartfona z modułem 5G są bardzo prawdopodobne. Nie oznacza to jednak, że Google wprowadzi go do sprzedaży razem ze standardowymi modelami Pixela 4. Mimo wszystko, sam pomysł prowadzenia prac na pewno przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom smartfonów Google. Trzeba się jednak przygotować na to, że jeśli rzeczywiście producent będzie chciał pokazać nowy sprzęt, to będzie to zaledwie krótka zapowiedź. Czas, jaki miał on na opracowanie tej technologii, mógł być niestety niewystarczający, by smartfon był gotowy.

pixel 4 5g

Kiedy można spodziewać się Pixela z 5G na rynku?

Celem Google jest wprowadzenie pierwszego smartfona z serii Pixel, który miałby być wyposażony w technologię 5G. Możemy wstępnie się domyślać, że pojawi się on na rynku jeszcze zanim oficjalnie Apple pokaże swoją propozycję. Konkurencja na rynku smartfonów 5G cały czas wzrasta, dlatego producenci powinni znacznie przyspieszyć proces tworzenia oraz prezentowania swoich komórek.

Poza Pixelem, podczas nadchodzącego wydarzenia Google ma pokazać również nowego smartwatcha oraz laptopa. Cały czas mocno liczę na to, że pojawi się także Pixel 4 z 5G, jednak nie można mieć co do tego pewności. Przekonamy się o tym już 15 października, a wtedy na pewno Was o tym poinformuję.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl