Google Pixel 3 XL na nowych przeciekach. Wygląda świetnie!

Google Pixel 3 XL na nowych przeciekach. Wygląda świetnie!

Opublikowano 23.08.2018 8:22 -


Jeden z rosyjskich serwisów technologicznych opublikował całą serię zdjęć i informacji na temat nowego Pixela od Google. Jeśli się potwierdzą, będziemy mieć do czynienia z naprawdę świetnym telefonem!

Redaktorzy rosyjskiego serwisu Rozetked rzekomo uzyskali dostęp do “sklepowej” wersji Google Pixel 3 XL. Na opublikowanych zdjęciach w oczy rzuca się przede wszystkim duży, imponujący jasnością i odwzorowaniem kolorów wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2960 i stosunkowo pokaźnych rozmiarów wycięcie na głośnik i obiektyw kamerki u góry telefonu (tzw. notch).

Smartfon Google jest podobno wyposażony w procesor Snapdragon 845 i będzie sprzedawany od razu z Androidem 9.0. W zestawie mają być też słuchawki Pixel Buds czy przejściówka z USB-C na mini-jacka.

Wygląda na to, że nowy Pixel nie zamierza też oddać miana telefonu z najlepszym aparatem na rynku. Z tyłu ma znaleźć się obiektyw o rozdzielczości 12 megapikseli, a z przodu – dwie kamerki. Na Instagramie dostępne są zdjęcia wykonane rzekomo właśnie nowym modelem:

Jakiś czas temu inne przecieki na temat Google Pixel 3 mówiły z kolei, że na rynek trafią prawdopodobnie aż trzy warianty tego urządzenia. Na DailyWeb pisał o tym Daniel. Do standardowych wersji Pixel i Pixel XL dołączyć ma jeszcze jeden model, który będzie czymś pomiędzy tymi dwiema wariacjami.

Google Pixel 3 w wersji z rosyjskich przecieków moim zdaniem wygląda świetnie. Jest dla mnie dokładnie tym, czego oczekiwałem po nowym modelu – odświeżonym smartfonem, korzystającym z najnowszych trendów (hello, notch!), ale jednak zachowującym swój unikalny charakter, wykończenie i genialny aparat.

Najważniejsza kwestia to jednak poprawki niedoróbek poprzednich generacji. Wielu użytkowników dotknęły bowiem problemy z wyświetlaczem w tych smartfonach. Sporo osób narzeka także, że po jakimś czasie telefon mocno “zwalnia”, zacina się i nie jest już tak przyjemny w obsłudze jak zaraz po wyjęciu z pudełka. Mam nadzieję, że uporanie się z tymi awariami było priorytetem dla inżynierów nowego modelu.

Kto ma, a kto dostanie Android Pie? – lista urządzeń

Wieści z Rozładowani.pl