Google Pixel 3 w wersji z notchem i bez. Są "oficjalne" rendery

Google Pixel 3 w wersji z notchem i bez. Są “oficjalne” rendery

Opublikowano 26.09.2018 0:37 Aktualizacja: 27.09.2018 12:44 -


Premiera Google Pixel 3 i Google Pixel 3 XL coraz bliżej. Smartfony mamy zobaczyć już 9 października. Od jakiegoś czasu na ich temat wycieka jednak mnóstwo informacji. Dołączyły do nich rendery obu telefonów, które rzekomo pochodzą od samego Google’a.

Grafiki za niemieckim serwisem Winfuture opublikował m.in. portal Tablety.pl. Na renderach widzimy, że Google znów szykuje dwie wersje swojego flagowego smartfona. Tym razem podstawową różnicą między nimi będzie notch (wcięcie u góry ekranu) lub jego brak.

Google Pixel 3 XL będzie miał notcha i — jak wskazuje nazwa — oczywiście większy ekran o przekątnej 6,7 cala. Wyświetlacz Google Pixel 3 będzie nieco mniejszy i bez wcięcia u góry ekranu. Jego przekątna ma wynosić 5,5 cala. Oba telefony mają zostać wyposażone w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 845 i 4 GB RAM.

Google Pixel 3
Google Pixel 3 (tył)
Google Pixel 3 XL
Google Pixel 3 XL (tył)

Swoją drogą Google Pixel 3 przejdzie chyba do historii branży tech jako najsłabiej strzeżona smartfonowa premiera. Już miesiąc temu jeden z rosyjskich serwisów zaprezentował na swoich łamach w pełni działającego Google Pixel 3 XL. Kolejne przecieki potwierdzają, że nie było to kłamstwo i był to faktycznie działający model (zamieszczono wtedy nawet zdjęcia z aparatu nowego smartfona). A to tylko jeden przypadek. Informacji przed oficjalną premierą było dużo, dużo więcej i o telefonie wiemy już w zasadzie wszystko.

Pixel 3 ma szansę przyćmić premierę nowego iPhone

Wieści z Rozładowani.pl