Do piłkarskiego święta, Euro 2012 zostało niewiele czasu. Nie mogę się doczekać, będzie to doskonała okazja promocji naszego kraju w Europie i na Świecie, ale także sprawdzian z umiejętności organizacyjnych naszych władz. Google postanowił uczcić datę rozpoczęcia Euro i już wiadome jest, że w dniu otwarcia imprezy pojawi się specjalne Doodle. By jednak dodać smaku, będzie ono wyłonione w procesie konkursu. Nagroda główna jest warta zachodu, bo wynosi ona 15 tysięcy zł, więc jest o co powalczyć.

Niestety patrząc na statystykę, średniego wieku Was, moich czytelników podejrzewam, że niestety Wam nie będziecie mogli wystartować, prędzej już Wasze pociechy. Dlaczego? Otóż konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych ;-)

Temat przewodni to: „Pozdrowienia z Polski”. Termin zgłaszania prac mija 30 kwietnia, następnie do 20 maja zostaną wybrani finaliści konkursu, zaś do 3 czerwca będzie można oddawać głosy na prace a zwycięzce poznamy 6 czerwca, na dwa dni przed rozpoczęciem Euro.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj.