Dla przypomnienia OneMillion to ekosystem dla posiadaczy kryptowalut,  którego celem jest zaspokojenie niemal wszystkich potrzeb posiadaczy cyfrowych walut.

Więcej na temat projektu znajdziecie tutaj:

Posiadasz kryptowaluty? Ten polski projekt na pewno Cię zainteresuje!

Ale przejdźmy do giełdy.

OneMillion otworzyło w tym tygodniu swoją giełdę wewnętrzną, na której można sprzedawać i kupować token MONx – cyfrową jednostkę rozliczeniową ekosystemu OneMillion – w parze z stablecoinem USDT.

Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby to była zwykła wymiana tokenów pomiędzy użytkownikami. Jednak twórcy projektu podeszli do tego zagadnienia ambitnie i stworzyli
w pełni działającą giełdę na łańcuchu bloków sieci TRON.

Na giełdzie wewnętrznej OneMillion wszystkie transakcje odbywają się na blockchainie i są w pełni bezpieczne. Nie ma możliwości cofnięcia transakcji zrealizowanej czy ryzyka nieotrzymania płatności za już sprzedane tokeny.

“Nie ma możliwości oszustwa, wszystko jest transparentne i możliwe do sprawdzenia w tzw. eksploratorze bloków sieci TRON – Tronscan.org”

Transakcje odbywają się automatycznie – zarówno tokeny, jak i płatność za nie w stablecoinie USDT są zamrażane przy składaniu oferty kupna czy sprzedaży.
Gdy oferty kupna i sprzedaży osiągną taką samą cenę, oferta jest realizowana automatycznie. Jeśli oferta nie została zrealizowana, mamy możliwość jej usunięcia.

Za każdą ofertę na giełdzie pobierana jest niewielka opłata w TRX, ale również tutaj twórcy projektu OneMillion zadbali o dobro użytkowników i zaimplementowali mechanizm mrożenia waluty TRON. Mrożąc odpowiednią ilość TRONa otrzymujemy tzw. energię, która pozwala nam na przeprowadzanie ruchów na giełdzie bez ponoszenia kosztów.

Giełda wewnętrzna znajduje się na platformie OneMillion Partners:
https://partners.onemillion.com/exchange