Nowy. Film łączy historie z dwóch filmów serii, a także z gry wideo. Występują w nim jednak zupełnie nowi, młodzi aktorzy, w tym znany ze Stranger Things, Finn Wolfhard, a także McKenna Grace.

Wcielili się oni w rodzeństwo, które odkrywa, że odziedziczony przez nich po dziadku dom, skrywa nie tylko wielkie tajemnice, ale także duchy. W zwiastunie możemy zobaczyć kultowe sprzęty pogromców duchów, a także wiele nowych „zabawek”. Oczywiście nie zabrakło odwołania do oryginalnej serii.

Ghostbusters: Afterlife zwiastun:

Filmik pokazuje, że doczekamy się sporo nadprzyrodzonych zjawisk. Liczę, że będą one jednak wyważone i w odpowiedniej ilości. W filmie wystąpią: Carrie Coon jako matka wspomnianego rodzeństwa, Paul Rudd (seria Avengers) jako nauczyciel. Oprócz nich pojawią się rzecz jasna znani z oryginalnej serii Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver i Annie Potts.

Jest to trzecia odsłona serii Ghostbusters, jednak pominięte są wydarzenia z remake’u, który powstał w 2016 roku. Była to niewątpliwie porażka realizacyjna, dlatego twórcy postanowili nie brać tego filmu pod uwagę w nowej produkcji.

Ghostbusters: Afterlife trafi do kin 10 lipca 2020 roku.


Posłuchaj nas!