Genialne rozszerzenie do Chrome i Safari, które zmieni Twojego Facebooka
Genialne rozszerzenie do Chrome i Safari, które zmieni Twojego Facebooka

Opublikowano 4.01.2016 12:34 - 3


Wkurza Cię, gdy na Twoim facebookowym wallu jest więcej postów sponsorowanych, niż aktualności pochodzących od znajomych? Ta wtyczka pomoże rozwiązać problem, przynajmniej na jakiś czas.

No właśnie - przynajmniej na jakiś czas, bo nie sądzę, by Facebook nie zrobił nic z rozszerzeniem, które - jak określiły zagraniczne media - "uderza w model biznesowy Marka Zuckerberga". Wtyczka Friends Feed blokuje bowiem posty, które nie pochodzą od naszych znajomych, czy stron, które polubiliśmy. Używając jej, nie ma więc możliwości pokazania postów sponsorowanych, które nie pochodzą od śledzonych przez nas stron.

ijweqspvnzykpwlzovkr unnamed

"Zdałem sobie sprawę z tego, że odwiedzam Facebooka zbyt często, ponieważ zawsze jest tam coś nowego. Jednak najczęściej są to zdarzenia, które nie pochodzą od osób, czy stron, które obserwuje. Pojawia się to w moich aktualnościach dlatego, że lubią to moi znajomi. Mając tak zapełniony wall, często nie zwracałem uwagi na ważne wydarzenia z życia moich znajomych" - mówi Juraj Ivan, autor wtyczki. Co ciekawe, stworzenie tego rozszerzenia zajęło mu jedynie 24 godziny.

Wtyczka dostępna jest zarówno dla przeglądarki Chrome, jak i Safari. Możecie ją pobrać za darmo z Product Hunt. Przyda się, czy nie? ;-)