Gdzie obejrzeć konferencję Apple?

Gdzie obejrzeć konferencję Apple?

Opublikowano 9.09.2015 9:34 - 9


Nastał dzień, dla każdego fana rozwiązań Apple jest momentem, który warto odnotować w swoim kalendarzu. W końcu dzisiaj kolejne premiery sprzętowe z nadgryzionym jabłkiem. Abstrahując od wszystkich plotek na temat tego, co może się dzisiaj się pojawić nowego, to pojawia się jak mantra – standardowe pytanie: gdzie konferencję można obejrzeć?

Tutaj powiew świeżości, gdyż Apple zdecydowało się na uświadomienie wszystkich nieświadomych, tj. Windowsiarzy. Dlatego też prócz transmisji na urządzeniach od Tima Cooka, teraz także oficjalnie posiadacze Windowsa będą mogli obejrzeć całe wydarzenie, jeśli tylko posiadają Windows 10 i przeglądarkę Edge. Ponadto cała reszta posiadaczy przynajmniej iOS7 czy MacOS w wersji przynajmniej 10.8.5 + oczywiście Safari także będą mogli się oddać przyjemności oglądania nowych sprzętowych premier. Cały amejzing wystartuje o godzinie 19 naszego czasu, pod adresem:

www.apple.com/live

Jeśli już wiesz gdzie i kiedy można obejrzeć konferencję Apple, to pozostaje już tylko cierpliwie czekać. Natomiast jeśli nie jesteś windowsiarzem, bojkotujesz MacOS, a odstajesz od całości korzystając z linucha, to alternatywą dla Ciebie będzie wykorzystanie odtwarzacza VLC Player i uruchomienie strumienia (Plik -> Odtwórz strumień z sieci) z adresu:

http://p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8

Po cichu liczę, że Apple wyskoczy przed szereg, zaburzy cały cykl wydawniczy i dzisiaj zamiast kolejnej serii sprzętów z dodatkową literą S, zobaczymy iPhone 7. #brałbym

Wieści z Rozładowani.pl