Gdyby sam diabeł projektował suwaki głośności, to wyglądałyby one właśnie tak

Gdyby sam diabeł projektował suwaki głośności, to wyglądałyby one właśnie tak

Opublikowano 12.06.2017 20:58 -


Jestem Wam coś winien. Luźny, niezobowiązujący wpis z niedzieli. Ostatnio zaatakowałem Was, wbrew idei niedzielno-wieczornych wpisów, refleksyjnymi reklamami Heinekena, to dziś coś na osłodę.

W sieci krążyły swego czasu interfejsy do wybierania numeru telefonów. Oczywiście było zabawnie, było trudno, a przede wszystkim absurdalnie. Dzisiaj czas na humor użytkowników Reddit i webowy interfejs odpowiedzialny za regulacje głośnośności  dźwięku. Tak by się one prezentowały, gdyby za ich projektowanie wziął się sam diabeł.

Mój faworyt? Poruszanie klapy laptopa, tak by dopasować głośność. Jeśli chcesz cicho słuchać muzyki podczas pracy, musisz się liczyć z tym, że Twój kręgosłup pęknie. Co by było w przypadku zwykłych, desktopowych monitorów? Czyste zło! Sami zobaczcie

1 .

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Piekło istnieje. Co ciekawe jeden z powyższych projektów, ten z numerem 2 istnieje jako gotowe narzędzie do implementacji na stronie WWW (znalezione przez Czytelnika DesignerNews.co). Jeśli ktoś chce się popastwić nad swoimi użytkownikami, to zostawiam tu link do jsfiddle.

Wieści z Rozładowani.pl