Gdyby bohaterowie kreskówek starzeli się jak wszyscy, wyglądaliby prawdopodobnie tak

Gdyby bohaterowie kreskówek starzeli się jak wszyscy, wyglądaliby prawdopodobnie tak

Opublikowano 7.09.2015 8:27 -


Wpis pierwotnie miał pojawić się w weekend, w ramach bardzo luźnych, aczkolwiek ciekawych wpisów. Wyszło jak wyszło, te kilka świetnych ilustracji dostaniecie dopiero dziś. Niech będzie, że na osłodę poniedziałku. O czym mowa? Patrząc na statystyki, to największa grupa reprezentatywna Was – Czytelników, to ludzie zbliżeni mojego wieku – 25-34lat (51% wszystkich na DailyWeb). W związku z tym mam podejrzenia, że tak jak i ja oglądaliście w dzieciństwie takie kreskówki jak Tom i Jerry, słynnego kojota i strusia czy nawet Myszkę Miki. Genialna sprawa, jak dla mnie to tylko Smerfy były lepsze.

W ramach wspomnianej osłody, chciałbym Wam zaprezentować zdjęcia, na które się natknąłem w weekend i które zrobiły na mnie spore wrażenie. Abstrahując od nostalgii, za setkami godzin spędzonych przy bajkach, to pojawiła się także świadomość, jak te kreacje są stare.

Artysta, który nazywa się Andrew Tarusov, przygotował ilustracje najpopularniejszych bohaterów bajek, w koncepcie ich realnego wieku. Widoki są absolutnie niesamowite, zapraszam do obejrzenia galerii. W mojej opinii, najbardziej psychodelicznie wygląda Myszka Miki, prawdziwy mysi Vito Corleone.

Wieści z Rozładowani.pl