Co miesiąc do pakietu darmowych gier w abonamencie Gold na Xboxa dochodzą kolejne pozycje. W lipcu będzie to kolejne cztery gry, jednak na hity nie ma co liczyć. Może poza jedną produkcją.

Microsoft stale wzbogaca za to pakiet Xbox Game Pass, gdzie od wielu miesięcy pojawiają się naprawdę mocne gry. Może warto zatem iść w tym kierunku i porzucić Gamex with Gold, co by nie dublować pakietów?

R E K L A M A

Darmowe gry z Games with Gold na lipiec 2021

PLANET ALPHA

PLANET ALPHA to piękny obcy świat pełen zagrożeń i tajemnic. Nieustępliwi wrogowie depczą ci po piętach, gdy starasz się przetrwać i ujarzmić moc nocy i dnia.

Najważniejsze cechy:

  • Bez pomocy w obcym świecie…
  • Budzisz się w dziwnym, obcym świecie. Doznawszy ran, samotnie przedzierasz się przez nieznaną krainę, przemierzając piękne zróżnicowane tereny i starając się przetrwać.

Zapanuj nad dniem i nocą

Świat PLANET ALPHA jest regulowany cyklem solarnym. W dalszej części gry odkryjesz unikalny dar, który pozwoli ci manipulować czasem i w ten sposób zyskiwać przewagę.

Conker: Live and Reloaded

Rock of Ages 3: Make & Break

Rock of Ages 3: Make & Break” od studia ACE Team jest tytułem łączącym w sobie cechy kompetytywnej gry typu tower defense ze zręcznościową rozgrywką i ekscentrycznym humorem Monty Python-esque. To jedna, wielka, kreatywna gra na lata.

Zanurz się w porywającą, niszczącą historię z wieloma eklektycznymi przygodami wokół absolutnie przegiętych i nieistotnych postaci. Możesz także, po raz pierwszy, tworzyć swoje własne poziomy, udostępniać je znajomym oraz obcym po sieci i w czasie rzeczywistym rozgrywać epickie pojedynki polegające na straceńczej obronie zamku lub frenetycznej próbie zniszczenia go głazem.

Główne cechy

– Twórz światy i niszcz światy: Projektuj i konstruuj swoje własne poziomy za pomocą łatwego w użyciu edytora. Możliwość udostępniania swoich dzieł graczom na całym świecie sprawia, że ta kreatywna zabawa nigdy się nie kończy!

Midway Arcade Origins

Dwie pierwsze pozycje dostępne będą od 1 lipca, natomiast Rock of Ages 3: Make & Break i Midway Arcade Origins od 16 lipca.


Posłuchaj nas!