Galaxy Home mini w oficjalnej wersji beta do testowania

Galaxy Home mini w oficjalnej wersji beta do testowania

Opublikowano 30.08.2019 14:51 -


Samsung już od zeszłego roku zapowiada wydanie własnego bezprzewodowego głośnika Galaxy Home, który ma być zasilany przez Bixby. Początkowo premiera miała odbyć się w pierwszym kwartale 2019 roku, jednak termin cały czas jest opóźniany. Producent informuje, że nadal stara się jak najbardziej udoskonalić główny model, dlatego będziemy musieli jeszcze na niego zaczekać. Samsung postanowił jednak zrekompensować czas oczekiwania swoim użytkownikom, udostępniając do beta testów model Galaxy Home mini.

Na światło dzienne wreszcie wychodzi pierwszy model głośnika od Samsunga. Galaxy Home mini ma być dostępne w wersji beta do testowania w Korei Południowej. Tamtejsi wielbiciele marki i nowych technologii będą mogli zapisać się na specjalną listę, która zakwalifikuje ich do przydzielenia jednego z egzemplarzy głośnika.

galaxy home

Testy beta oraz nowe spojrzenie na Galaxy Home mini

Samsung postanowił przeprowadzić testy nowego urządzenia tylko i wyłącznie na rodzimym rynku. Długo producent ukrywał się z faktem, że poza pełnowymiarowym modelem, pojawi się także miniaturowa wersja inteligentnego głośnika. Teraz jednak oficjalnie mogę powiedzieć, że wczoraj na oficjalniej stronie ruszyły zapisy, które potrwają tylko do 1 września. Każdy z mieszkańców Korei może się dopisać do listy, a kiedy jego zgłoszenie zostanie pozytywnie zweryfikowane, otrzyma on możliwość korzystania z Galaxy Home mini. Prawdopodobnie dzięki zewnętrznej opinii Samsung będzie mógł wprowadzić do sprzedaży mniejszy model głośnika.

Szczegóły dotyczące miniatury Galaxy Home

Jest to pierwsza sytuacja, kiedy Samsung oficjalnie poinformował swoich użytkowników o istnieniu Galaxy Home mini. Nadal pozostaje on wielką tajemnicą. Poza kilkoma szczegółami dotyczącymi wyglądu i działania, nie pojawiły się bowiem nigdzie żadne konkretne informacje. Faktem jest współpraca urządzenia z platformą SmartThings do sterowania inteligentnymi systemami w domu oraz podczerwienią w telewizorze. To jednak nie wszystko! Samsung na pewno szykuje dla nas coś wyjątkowego, co będzie zapowiedzią pełnej wersji głośnika Galaxy Home.

galaxy home

Cały czas mam ogromną nadzieję, że Samsung ujawni więcej informacji dotyczących głośnika w standardowych rozmiarach, którego tak hucznie zapowiadał. Mimo to cieszę się, że niebawem na rynek trafi pierwsza wersja Galaxy Home, która na pewno niejednego użytkownika zaskoczy swoją multifunkcjonalnością.

Wieści z Rozładowani.pl