Future3 czyli trójmiejski dzień kultury i rozwoju

Future3 czyli trójmiejski dzień kultury i rozwoju

Opublikowano 23.10.2012 9:55 -


Od urodzenia mieszkam w Trójmieście, więc to chyba oczywiste, ze powinienem wspierać lokalne inicjatywy. Zupełnie zapomniałem o dzisiejszym wydarzeniu pod tajemniczą nazwą Future3, na którą intensywnie zapraszał zespół 3camp. W Trójmieście niewiele ciekawych imprez nie licząc Blog Forum czy chociażby słynny Infoshare a przynajmniej o reszcie mi nic nie wiadomo. Z ogromnym zainteresowaniem zajrzałem w plan programu, licząc że narodziła się kolejna świetna inicjatywa branżowa.

W sumie to trochę się zawiodłem, bo patrząc w program to na dobrą sprawę głównym punktem programu będzie spam wygłaszany przez lokalne firmy. Czyli to jak bardzo są młodym zespołem i jak dynamicznie się rozwijają. Całość mająca na celu ściągnąć na miejsce jak największą ilość programistów i zaoferować etaty, jako że akurat rynek cierpi na deficyt specjalistów w tej dziedzinie. To oczywiście tylko moje przypuszczenia, ale nie bezpodstawne. W końcu pomimo, że programistą jestem tylko z wykształcenia i nawet nie programuje obiektowo, to i tak systematycznie zgłaszają się do mnie te same firmy pragnąc mojego rozwoju i zainwestowania we mnie. To chyba wystarczający dowód? ;-)

Niemniej oczywiście pojawię się na miejscu i w sumie z ciekawością wysłucham warsztatów o tym jak odnieść sukces podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli mieszkacie w pobliżu Was także zachęcam.

Wieści z Rozładowani.pl