Fustr - najciekawsze startupy prezentowane absolutnie w nietuzinkowy sposób

Fustr – najciekawsze startupy prezentowane absolutnie w nietuzinkowy sposób

Opublikowano 14.03.2017 9:01 -


Mówią, że zawartość ważniejsza niż samo opakowanie. Nic bardziej mylnego, a dzisiejsza propozycja to tylko potwierdzenie tej tezy. Nie, to nie jest kolejny serwis, który w postaci grida zaprezentuje Ci piękne obrazki serwisów, podpisane pięknymi tytułami i cząstkowym opisem. Fustr działa analogicznie, ale sposób w jaki został opakowany jest naprawdę genialny i zaskakująco świetnie przyswajalny.

Myślę, że powyższy zrzut rozwiewa wszystkie wątpliwości. Jeśli nie, to spieszę wyjaśnić. Otóż Fustr to co do zasady kolejny katalog ciekawych startupów, jednak prezentuje on informacje w bardzo niebanalny sposób. Otóż zamiast ogromnych opisów, krzykliwych nagłówków i tony zrzutów ekranów, dostajemy jedno zdanie. Jest ono na tyle kluczowe, że określa sposób działania Startupu.

W kilku słowach dostajemy esencje idei, która stoi za poszczególnym serwisem. W taki sposób zaskakująco łatwo możemy ocenić sam pomysł, który stoi za wybranym serwisem. Jeśli idea nam przypadnie do gustu i będziemy chcieli się zapoznać z detalami, wystarczy kliknąć przycisk. Zostaniemy przeniesieni do serwisu ze wszystkimi innymi detalami. Jeśli nie przemawia do Ciebie, wystarczy, że wciśniesz spacje i zostaniesz przeniesiony do kolejnego pomysłu. Proste, funkcjonalne i bardzo praktycznie w poszukiwaniu inspiracji. Kupuje ten pomysł, zdecydowanie.

Wieści z Rozładowani.pl