Fortnite wprowadza kolejne zmiany. Teraz czas na dobieranie umiejętności

Fortnite wprowadza kolejne zmiany. Teraz czas na dobieranie umiejętności

Opublikowano 25.09.2019 15:00 -


Fortnite od długiego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem graczy. Wynika to na pewno ze zrównoważonej rozgrywki oraz wielu nowych funkcji, jakie wprowadzane są przez wytwórnię. Tym razem kolejna aktualizacja odbiła się dużym echem w świecie gier, Epic postanowił bowiem nieco namieszać w stylu rozgrywki. Użytkownicy już na samym wstępie zauważą sporo zmian, które prawdopodobnie wpłyną na dalsze losy bohatera w walce o przetrwanie. Jesteście ciekawi, czym tym razem zaskoczy nas Epic Games?

Studio gier jakiś czas temu zapowiedziało kolejną, sporą aktualizację Fortnite, która ma przynieść za sobą wiele zmian. Wśród nich ma pojawić się między innymi przeprogramowanie sposobu dobierania graczy. Wersja 10.40, jaka będzie dostępna już niebawem, może okazać się przełomowa i przyciągnąć jeszcze większą liczbę graczy przed ekrany. Być może Battle Royale ma jeszcze szansę przebić aktualne topowe gry jak, chociażby Minecraft. Czy jesteście gotowi na te zmiany?

fortnite

Epic Games i nowości w Fortnite

Fortnite już od dnia premiery cieszył się sporą popularnością. Nie trzeba było długo czekać, by wyniki sprzedaży znacznie przekroczyły 10 milionów. Była to pierwsza tak  popularna pozycja wśród graczy od kilku lat, co jeszcze bardziej zachęciło ich do zaangażowania w rozgrywki. Epic Games czuli się więc zobowiązani, by co jakiś czas urozmaicać mapy, przeciwników, a także możliwości postaci, co będzie można dostrzec podczas najbliższej aktualizacji. Jak sam Epic wyjaśnia:

Od czasu premiery Battle Royale strategia dobierania dla naszych podstawowych trybów pozostała w większości niezmieniona. W ciągu ostatnich dwóch lat zakres umiejętności graczy znacznie się zwiększył.

Nie jest jeszcze do końca jasne, jak wprowadzone zmiany miałyby wyglądać, jednak studio samo postanowiło pokrótce wyjaśnić swoje plany związane z Fortnite.

Nowe dobieranie graczy w Fortnite

Epic Games postanowiło nieco przybliżyć swoim graczom plany, związane z ulepszeniem logiki dobierania graczy w trybie bitwy. Podobno ma to wyrównać możliwości graczy, co sprawi, że wszystkie mecze będą sprawiedliwie rozgrywane. Czy jednak aby na pewno tak się stanie? Już niebawem cały system krok po kroku ma zostać wprowadzony we wszystkich regionach. Jeśli jesteście więc prawdziwymi fanami gry, to koniecznie musicie wypróbować nowego trybu.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl