Koncerty w „Fortnite” to często wielkie eventy, na które w poprzednich latach bardzo trudno było się dostać. Serwery tuż przed i w czasie wydarzeń muzycznych nie pozwalały na dołączenie osobom, które nie weszły do gry odpowiednio wcześniej.

Kilka lat temu w „Fortnite” zagościł Marshmallow, zostawiając po sobie skórkę i resztę ekwipunku w sklepie z przedmiotami w grze. Pojawił się również Travis Scott ze swoim fenomenalnym występem interaktywnym „Astronomical”, który zobaczyło 12 mln osób. Niedawno w „Fornite” odbył się również koncert Ariany Grande „Rift Tour”.

fornite koncert mohamed hamaki

Seria Dźwięk, czyli koncerty w grze Fortnite

Seria Dźwięk ma być wyjątkowa ze względu na występy artystów z całego świata. Społeczność „Fortnite” będzie miała okazję do wysłuchania muzyki, z którą na co dzień wcale nie muszą mieć do czynienia. Pierwszy wystąpi Mohamed Hamaki ze swoimi piosenkami oraz najnowszym singlem “Leilt Elomr”, który będzie można usłyszeć w grze premierowo.

Koncert Hamakiego rozpocznie się 1 października o godzinie 20:00 czasu polskiego i będzie odtwarzany non stop przez kolejne 48 godzin w specjalnym trybie  „PRZEDSTAWIENIE MUZYCZNE HAMAKIEGO” (autorstwa Team Alliance i TheBoyDilly). Koncert będzie można również oglądać podczas gry w trybie Battle Royale za pomocą funkcji okna w oknie (można to włączyć w ustawieniach gry).

Wszystkie osoby, które wezmą udział w koncercie Mohameda Hamakiego otrzymają od Epic emotkę – graffiti. Podczas występu, jak również po nim, będzie dostępna emotka z najnowszym singlem artysty.

Kolejne koncerty w serii Dźwięk już wkrótce!

Jak zapowiedział już Epic, możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości kolejnych występów:

  • Tones and I (australijskiej piosenkarki/tekściarki),
  • Emicida (brazylijskiego rapera),
  • Gen Hoshino (japońskiego artysty pop i producenta muzycznego),
  • Aya Nakamura (francusko-malijska piosenkarka)

O wszystkich nadchodzących koncertach Epic będzie informował w grze za pomocą komunikatów w lobby w „Fortnite”. Ten cykl zapowiada się naprawdę ciekawie!


Posłuchaj nas!