Epic Games poinformowało, że w zbliżającym się evencie w grze „Fortnite” główną rolę będzie odgrywać… Piosenkarka Ariana Grande. Nie do końca rozumiem na jakiej zasadzie ma to funkcjonować, ale jedno jest pewne – hype jest przeogromny!

Arianę Grande w „Fortnite” (a właściwie jej growego awatara) będzie można zobaczyć dzięki wydarzeniu „Rift Tour”. – Od 7 do 9 sierpnia wyruszcie w muzyczną podróż do nowych magicznych światów, w których spotykają się Fortnite i Ariana Grande. Dajcie nura w Rift Tour – zachęcają na swojej stronie internetowej przedstawiciele Epic Games.

fortnite ariana grande

Podczas „Rift Tour” z Arianą Grande w „Fortnite” można spodziewać się specjalnych pokazów, podczas których z pewnością zobaczymy wyjątkowe animacje i usłyszymy muzykę artystki.

Aby zapewnić graczom możliwość wygodnego obejrzenia eventu i zadbać o serwery, Epic zaplanowało kilka terminów, w których będzie można dołączyć do „Rift Tour”. W grze powinna pojawić się specjalna zakładka, która pozwoli przejść do wydarzenia w odpowiednim czasie.

Zalecamy fanom zalogowanie się w Fortnite 60 minut przed pokazem; tryb Rift Tour powinien być dostępny 30 minut przed każdym przedstawieniem. Przed przybyciem Ariany zaczniemy Rift Tour od kilku atrakcji z motywami Fortnite, w których połączymy popularne utwory z elementami z gry – piszą organizatorzy.

Ariana Grande Rift Tour w Fortnite – daty, godziny:

Dostępne terminy:

 • Pokaz 1
  Sobota, 7 sierpnia, o godz. 00:00 czasu polskiego
 • Pokaz 2
  Sobota, 7 sierpnia, o godz. 20:00 czasu polskiego
 • Pokaz 3
  Niedziela, 8 sierpnia, o godz. 6:00 czasu polskiego
 • Pokaz 4
  Niedziela, 8 sierpnia, o godz. 16:00 czasu polskiego
 • Pokaz 5
  Poniedziałek, 9 sierpnia, o godz. 00:00 czasu polskiego

rift-tour-ariana-grande-fortnite.jpg

Z okazji występu Ariany Grande w Fortnite będzie można także zdobyć sporo gadżetów związanych z Rift Tour. Już teraz dostępne są strój Ariana Grande i plecak Piggy Smallz, a na uczestników Rift Tour czekają jeszcze inne akcesoria w grze.

Warto odnotować, że to nie pierwsze takie wydarzenie w „Fortnite”. W 2020 roku w grze wystąpił raper Travis Scott. Event przyciągnął przed ekrany rekordową liczbę aż 12 mln graczy.


Posłuchaj nas!