Najnowszy projekt strony internetowej, na który dostałem zlecenie chciałem z czystej ciekawości oprzeć o najnowszą wersję

W pierwszej kolejności po zainstalowaniu skryptu – pierwsze co wykrzaczył się. Prawdopodobnie dlatego, że w bazie instniała już instancja Forka. Piękny error w ostatnim kroku instalacji. Informacje o błędach otrzymałem na mejla. Mam nadzieje, że twórcy również. Po usunięciu poprzedniej wersj CMSa, instalacja przebiegła pomyślnie. Dziwne to dość, że skrypt nie sprawdza, czy w bazie istnieją tabelę od instniejącej instancji Forka.

Instalacja rozpoczęta na nowo, na czystej bazie. Wszystko przebiegło pomyślnie – po czym po przejściu na stronę główną otrzymałem kapitalny komunikat od przeglądarki:

[code]Błąd 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Zbyt wiele przekierowań.[/code]

Wyczyściłem ciastka, usunąłem htaccess i niestety dalej to samo. Nie tak to powinno się odbywać? Być może mój hosting wariuje, jednak wcześniej nie miałem podobnych problemów. Co dziwne, poprzednie instalacje forka przechodziły bez problemów.

Na koniec przy tworzeniu kopii instancji, ściągając pliki z serwera, otrzymałem atrakcyjny komunikat (zdjęcie). Nie wiem co jest grane, nie chce wnikać i tracić czas – krew mnie zalała i odpuściłem. Ostatecznie zdecydowałem się na prostą stronę statyczną, zamiast marnować czas na rozwiązanie powyższych problemów. Ktoś miał podobną sytuacje w wersji 3.0 a może wiecie jak je rozwiązać?


Posłuchaj nas!