Fork CMS w wersji 3.0 z polskim językiem!

Fork CMS w wersji 3.0 z polskim językiem!

Opublikowano 17.09.2011 11:27 Aktualizacja: 20.09.2011 23:33 - 3


Bardzo miło mi poinformować, że dzięki wpisowi na blogu odnośnie tego bardzo ciekawego CMSa i udziału użytkownika ConFue została wydana wersja 3.0. Oprócz kilku nowych usprawnień – nowa wydanie będzie udostępnione z polską wersją językową. Autorzy, w najnowszej wersji, usprawnili pomoc dotyczącą instalacji skryptu, z którą tak wielu (łączenie ze mną ;) ) miało problemy.

Jeden z twórców aplikacji mlitn w komentarzach poinformował także, że w związku z problemem braku dokumentacji – kilku członków załogi zarezerwowało sobie czas by takową przygotować. Ma być ona dostępna w przeciągu najbliższych tygodni.

Jak wiadomo nowe wersje Forka wydawane są nawet kilka razy w ciągu miesiąca. Dopilnowanie by nasza instalacja była aktualna będzię w związku z tym bardzo trudne. Czekam na odpowiedź od twórców, czy i w ogóle mają pomysł jak ten problem rozwiązać, bo pewne jest, że procedury aktualizacji nie ma.

Bardzo mi miło poinformować, że krótka notka na blogu spowodowała tyle pozytywnego zamieszania :) Dodam, że osobiście na blogu zamierzam promować tego atrakcyjny produkt, a docelowo może i świadczyć wsparcie dla polskich użytkowników, ale więcej informacji wkrótce.

Wersja Fork 3.0 jest do pobrania tutaj.

Wieści z Rozładowani.pl