Flash umarł, ale dalej możesz pobrać 36 000 gier za darmo

Flash umarł, ale dalej możesz pobrać 36 000 gier za darmo

Opublikowano 2.02.2020 11:03 -


Technologia Flash to jedna z tych, którymi ja się zachłysnąłem, kiedy stawiałem pierwsze kroki w świecie  tworzenia stron internetowych. To był wyższy poziom, te wszystkie  cudowne animacje. Kilkanaście lat później technologia jednak została uśmiercona. To nie przeszkodziło twórcom projektu Flashpoint wrzucić do sieci 36 000 gier w oparciu o technologie Adobe, do pobrania zupełnie za darmo!

Moje podboje technologii Flash skończyły się tak szybko, jak się zaczęły. Ostatecznie efektem mojego romansu były animowane przyciski na mojej stronie WWW, a wszystko to było zakotwiczone w latach 90tych oczywiście.

Znakiem charakterystycznym technologii od Adobe były z pewnością gry w przeglądarce, które cieszyły się ogromną popularnością jeszcze kilka lat temu. Napędzały one w dużym stopniu właściwie większość portali społecznościowych, budowały zaangażowanie poprzez rywalizacje ze znajomymi i skutecznie pozwalały na przepalenie ogromnej ilości godzin.

Sam nie byłem jakimś wielkim fanem tej gałęzi rozrywki, ale uczciwie powiem, że sam spędziłem z pewnością kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt godzin grając w mojego ulubionego Desktop Tower Defense.

Desktop tower defense – kawał świetnej rozrywki!

Jeśli z łezką w oku wspominacie te czasy, to mam dla Was świetną wiadomość. Powstał projekt o nazwie Flashpoint, w ramach którego zgromadzono ponad 36 000 gier w oparciu o technologię Flash. Wszystkie te gry zostały udostępnione za darmo i można w nie grać offline.

Paczka gier waży  241GB, więc przygotujcie trochę miejsca na dysku, ale jest także i mniejsza paczka, o wadze 300MB. Całość do pobrania poprzez torrenty.

Miłej rozrywki!

 Pobierz

Wieści z Rozładowani.pl