Fitness Tracker w formie obrączki w zupełnie nowej odsłonie

Fitness Tracker w formie obrączki w zupełnie nowej odsłonie

Opublikowano 29.01.2020 11:09 -


Coraz większa część społeczeństwa zaczyna przykładać wagę do tego, by dbać o swoje zdrowie i między codziennymi obowiązkami znaleźć również czas na aktywność fizyczną. Wpłynęło to na wzrost sprzedaży opasek sportowych oraz smartwatchy z wbudowanymi funkcjami do liczenia kalorii czy pokonanych odległości. Większość z nich niestety nie komponuje się z codziennym strojem, gdyż ich sportowy wygląd bardzo rzuca się w oczy. Producenci zaczęli szukać innych rozwiązań, które pozwolą zadowolić użytkowników i staną się hitem sprzedażowym.

Jedną z opcji okazał się fitness tracker w formie obrączki. Wygląda jak prosty pierścionek, na pewno pasuje do eleganckiego ubioru,  jednak czy zawiera wszystkie te funkcje, jakie można znaleźć w zegarkach? Niestety nie, ale producenci cały czas nad tym pracują, wprowadzając krok po kroku liczne zmiany. Aktualnie bardzo głośno zrobiło się o pierścieniu Circular – standardowym trackerze, który od niedawna zaskakuje swoją nową funkcją. Jest to prawdopodobnie dopiero początek rozwoju tego projektu, a na ten moment daje użytkownikowi już zaskakująco dużo.

trucker w formie obrączki

Co do tej pory oferowały fitness trackery w formie obrączki?

Trzeba przyznać, że pomysł wykonania urządzenia sportowego jako pierścionka był naprawdę genialny. Dzięki temu znaczna część użytkowników może go nosić nawet do wyjściowego stroju, co na pewno nie będzie się rzucało w oczy tak, jak zwyczajne opaski na rękę. Najważniejsze jest jednak to, co znajduje się w środku tego urządzenia. Do tej pory trackery w formie obrączki pozwalały przede wszystkim na monitorowanie kondycji, wyposażone były w akcelerometr, czujnik tętna oraz SpO2. Teraz jednak Circular postanowił się wyróżnić spośród dwóch pozostałych konkurentów swoją nową funkcją.

circular

TrAcker w formie obrączki z przyciskiem powiadomień oraz personalizacją

Najnowszy inteligentny projekt monitora fitness został wyposażony w przycisk wyłączający powiadomienia oraz alarmy, a także modułową obudowę pozwalającą na modyfikację wyglądu.

circular

Na dodatek Circular ma być odporny na zarysowania, wodę i posiadać gwarancję na trzymanie baterii przez 2 dni na jednym ładowaniu. A to oczywiście dopiero początek możliwości, jakie prezentuje najnowszy tracker w formie obrączki. Jeśli jesteście ciekawi i chcielibyście dowiedzieć się więcej, bądź po prostu wesprzeć projekt, zajrzyjcie TUTAJ.

Wieści z Rozładowani.pl