Final Fantasy 7 Remake: trailer i data premiery

Final Fantasy 7 Remake: trailer i data premiery

Opublikowano 11.06.2019 10:50 -


O tym remake’u mówiło się już od dawna, ale Square Enix wreszcie ujawniło szczegóły. Remake kultowej odsłony Final Fantasy 7 zadebiutuje na wiosnę przyszłego roku, dokładnie 3 marca 2020.

Trailer Final Fantasy 7 Remake pokazuje wiele klasycznych bohaterów z gry: Cloud Strife, Barrett, Aerith i innych. Fani oczywiście najbardziej wyczekiwali bohaterki o imieniu Tifa. Ta z remaku prezentuje się bardzo podobnie do tej oryginalnej.

Na filmie Tifa pojawia się w walce obok Clouda i Aerith. W trailerze widzimy również wiele nowych miejsc rozgrywki, co może tylko zachęcić niezdecydowanych do zakupu gry. Jak zapewniają twórcy, gra jest na tyle obszerna, że będzie osadzona na dwóch dyskach Blu-Ray.

Warto zaznaczyć, że Final Fantasy 7 to nie jedyna odkopana gra z serii. Studio przygotowało również Final Fantasy 8 Remastered, które cieszyło się dość dużą popularnością. Podczas konferencji Square Enix na E3 ogłoszono, że ulepszona gra pojawi się w 2019 roku na PS4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Ostatnio dookoła serii dzieje się sporo. Parę dni temu pisałem, że na Spotify i Apple Music pojawiły się ścieżki dźwiękowe z prawie wszystkich gier Final Fantasy. Najwidoczniej producenci chcą przywrócić dawny blask całej serii, a fanów na całym świecie na pewno nie brakuje.

Wieści z Rozładowani.pl