Apple Final Cut Pro X i Logic Pro X za darmo na trzy miesiące!

Apple Final Cut Pro X i Logic Pro X za darmo na trzy miesiące!

Opublikowano 27.03.2020 9:06 -


Można śmiało powiedzieć: wreszcie! Apple w ślad za innymi markami udostępnia za darmo swoją legendarną aplikację do montażu wideo – Final Cut Pro X. Od teraz użytkownicy mogą z niej korzystać przez trzy miesiące bez opłat.

Oprócz Final Cut Pro X Apple postanowiło udostępnić także Logic Pro X. Każdy, kto choć raz interesował się montażem wideo, zapewne zna aplikację od Apple. Potężne narzędzie, które oferuje wiele możliwości, dostępne jest standardowo w cenie 1399 zł.

Final Cut Pro 10.4 (LINK)

Final Cut Pro X to aplikacja stworzona z myślą o współczesnych, całkowicie cyfrowych procesach profesjonalnej obróbki wideo. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą, która zapewnia jej niesamowitą wydajność pracy z materiałem 4K. Magnetyczna oś czasu stanowi Twoje elastyczne środowisko pracy, w którym możesz skupić się na opowiadanej historii, a nie martwić o typowe problemy, takie jak kolizje między klipami i utrata synchronizacji. Zaawansowane narzędzia do zarządzania multimediami – w tym słowa kluczowe przypisane do zakresów i inteligentne kolekcje Smart Collections – umożliwiają szybkie nadawanie nazw plikom, dodawanie do nich tagów i filtrowanie ich. W ten sposób błyskawicznie odnajdziesz każdy klip. Final Cut Pro w pełni wykorzystuje sprzętowy potencjał Maca, więc możesz płynnie montować pliki w formacie ProRes i rodzimych formatach kamer, takich jak REDCODE RAW, H.264, H.265 i Sony XAVC.

Logic Pro X (LINK)

Logic Pro X natomiast służy głównie do miksowania. Jej cena podstawowa to 949,99 zł.

Logic Pro X to jak dotąd najbardziej zaawansowana wersja aplikacji Logic Oferuje nowe, wyrafinowane narzędzia do profesjonalnej kompozycji, edycji i miksowania. Narzędzia te dostępne są w ramach nowoczesnego interfejsu, który zaprojektowano z myślą o potrzebach twórców i łatwym dostępie do zaawansowanych, potężnych funkcji. Logic Pro X zawiera potężną kolekcję instrumentów, efektów i pętli, które składają się na kompletny zestaw narzędzi do tworzenia doskonałej, oryginalnej muzyki.

To już kolejna darmowa usługa czy też oprogramowanie dostarczone przez światowych producentów. Wcześniej swoje usługi udostępnili m.in. Google, a także Adobe. Sieci telefoniczne oferują za darmo dodatkowe pakiety gigabajtów. Warto docenić inicjatywę wszystkich firm w czasie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa.

opisy programów: Apple

Wieści z Rozładowani.pl