Najlepsze filmy i seriale świąteczne na Netflixie

Najlepsze filmy i seriale świąteczne na Netflixie

Opublikowano 24.12.2019 9:02 -


Okres świąteczny to nie tylko siedzenie za stołem i uśmiechanie się do rodzinki, zajadając się przy tym świątecznymi przekąskami. Co więcej, pogoda za oknem w najlepszym wypadku jesienna, więc śniegu tworzącego atmosferę próżno tam szukać. Pomóc w tworzeniu klimatu mogą nam filmy i seriale, które w świątecznym są klimacie właśnie.

Na Netlixie pojawiło się sporo tego typu pozycji, a nawet specjalnie nakręconych, świątecznych seriali. Zebrałem wszystkie w jedno miejsce, tak abyście nie musieli w zapracowanym okresie tracić czasu na żmudne przeszukiwanie biblioteki Netflixa.

Zamiana z księżniczką (2018)

Gdy mocno stąpająca po ziemi cukierniczka z Chicago i szykująca się do ślubu księżna odkrywają, że wyglądają tak samo, postanawiają świątecznie zamienić się miejscami.

Obłędnych Świąt! – 1 sezon

Gdy córka surowego, ale kochającego Dona wraca do domu w towarzystwie nowego chłopaka — muzyka — głowa zżytej ze sobą rodziny czuje wszystko, tylko nie magię świąt.

Facet na święta – 1 sezon

Zmęczona uszczypliwymi komentarzami rodziny wieczna singielka Johanne postanawia szybko znaleźć partnera, którego mogłaby zabrać do domu na Święta Bożego Narodzenia.

W śnieżną noc (2019)

W Wigilię nad małe miasteczko nadciąga burza śnieżna, która wywraca do góry nogami przyjaźnie, życie uczuciowe oraz przyszłość grupki licealistów.

Upalne święta (2019)

Niespodziewanie opuszczona przez męża Kate wyrusza w samotną podróż po Afryce, gdzie odnajduje cel życia i… miłość.

Co wiecie o swoich dziadkach? (2017)

Tatusiowie Brad i Dusty wiodą spokojne życie. Jednak gdy w odwiedziny przyjeżdżają ich ojcowie — prawdziwy macho i poczciwy dziadzio — sytuacja nieco się komplikuje.

Świąteczny kalendarz (2018)

Utalentowana, ale sfrustrowana fotografka dostaje w prezencie świąteczny kalendarz, który zdaje się przepowiadać przyszłość. Czy z jego pomocą odnajdzie miłość?

Świąteczny książę (2017)

Młoda dziennikarka dostaje prezent jeszcze przed Świętami — zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o dziarskim księciu, który wkrótce ma zostać królem.

Wigilijne wesele (2017)

Świat pewnej konsultantki ślubnej zostaje wywrócony do góry nogami, gdy przystojny prywatny detektyw zaczyna jej przeszkadzać w realizacji wielkiego projektu.

Czas tajemnic – 1 sezon

Podczas świątecznego spotkania pewna rodzina odkrywa długo skrywane sekrety i zagmatwane relacje, które zadecydowały o jej historii.

Wieści z Rozładowani.pl