Figurka "Baby Yody" w naturalnych wymiarach? Można składać zamówienia

Opublikowano 31.01.2020 9:10 -


Pierwszy sezon serialu Mandalorian, który dostępny jest na Disney+ szybko przysporzył sobie wiernych fanów. Większości do gustu przypadła postać „Baby Yody”, która pojawiła się w serialu. Disney sam nie spodziewał się takiej popularności malucha, ale widać, że szybko nadrabia zaległości.

Właśnie ruszyła sprzedaż figurki „Baby Yody”, która dostępna jest w naturalnych rozmiarach. Cena za to już nie jest aż tak naturalna, bo wynosi ona 350 dolarów. Figurka ma wysokość 16,5 cala, co daje jakieś 42 cm.

Wysyłka zamówień nastąpi między sierpniem a październikiem tego roku. Produkt znajduje się w ofercie Sideshow, tego samego producenta, który wykonał już dwie inne figurki z Mandaloriana (samego bohatera i IG-11). Postać wykonana jest z plastiku i żywicy, przywdziana jest oczywiście w charakterystyczny płaszcz, a w prawej ręce „Baby Yoda” trzyma pokrętło ze statku Mandaloriana.

Jak się okazuje, Disney specjalnie opóźnił pojawienie się figurki i całą „promocję” tej postaci z prostego względu. Firma chciała uniknąć spoilerów, które mogłyby się pojawić przy zamówieniach przedświątecznych.

the child star wars gallery 5e3204c1811bb

Dla wszystkich, dla których cena jest dość wysoka, sklep przygotował możliwość płatności ratami – 53,50 dolarów miesięcznie. Nie wiem, czy tym mnie przekonują, chociaż sama figurka robi wrażenie, to trzeba przyznać.

Serial Mandalorian doczeka się drugiego sezonu na jesieni tego roku, a konkretna data premiery nie jest jeszcze znana.

Wieści z Rozładowani.pl