FIFA 20 w wersji demo już dostępna na każde urządzenie

FIFA 20 w wersji demo już dostępna na każde urządzenie

Opublikowano 12.09.2019 8:13 -


Premiera najnowszej części kultowej gry piłkarskiej nastąpi już niebawem. EA Games postanowiło więc udostępnić fanom serii możliwość przetestowania gry FIFA 20, by zwiększyć zainteresowanie jeszcze przed oficjalną prezentacją. Dotyczy to zwłaszcza osób, które nie są jeszcze do końca przekonane, czy warto zainwestować konkretną sumę pieniędzy w kolejną odsłonę potyczek z piłką nożną. Jesteście ciekawi, czym tym razem postanowiła zaskoczyć swoich graczy wytwórnia?

Zapowiedź gry FIFA 20 nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Do tej pory bowiem EA Games zawsze terminowo przedstawiało swoje nowe projekty. Wczoraj udostępnione zostało demo gry, które można pobrać na PS4 (PS Store), Xbox One (Microsoft Store) i PC (Origin). Co dokładnie można zobaczyć w trybie demo oraz jak zainstalować go na swoim urządzeniu?

Demo FIFA 20 dla wszystkich zainteresowanych użytkowników

  • Możliwość zupełnie darmowego wypróbowania gry, na pewno przemawia do wielu fanatyków kultowej serii o piłce nożnej. Wynika to chociażby z faktu, że z roku na rok produkcja idzie do przodu. Pojawia się wiele nowych zaskakujących elementów, co przyciąga nowych graczy. Najbardziej przełomowym elementem, jaki ma pojawić się w pełnej wersji, jest tryb VOLTA. Częściowo został on również udostępniony w wersji demo. Użytkownicy mają możliwość rozegrać mecz w różnych lokalizacjach: na placu w Amsterdamie, w ramach Ligii Mistrzów, ale także na tradycyjnej murawie. Do dyspozycji graczy zostało oddanych 6 zespołów:
  • Chelsea,
  • Borussię Dortmund,
  • Liverpool,
  • PSG,
  • Real Madryt
  • Tottenham.

A także 3 stadiony:

  • Santiago Bernabéu,
  • Tottenham Hotspur Stadium
  • Stamford Bridge.

Jak na wersję demo i tak pozwala na przetestowanie możliwości gry.

fifa 20

Co nowego pokazuje nam jeszcze FIFA 20?

Z recenzji graczy, którzy zdążyli już wypróbować wersję demo na swoich urządzeniach, wynika, że EA Games zadbało o lepsze prowadzenie piłki czy dopracowane strzały z daleka. Być może taka sama skuteczność prowadzenia rozgrywki pojawi się także w pełnej wersji, co jeszcze nie jest pewne. Warto także wspomnieć o nowej animacji graczy, nieco lepszej grafice nastawionej na detale oraz pominięciu „drogi do sławy”.

Oficjalne premiera FIFA 20 ma nastąpić już 27 września, czyli niebawem. Do tej pory wersja demo na pewno zostanie dokładnie przetestowana przez wielbicieli serii gry z piłką nożną w roli głównej. Ze wstępnych ocen wynika, że mimo naprawdę dobrej zapowiedzi oraz ciekawej prezentacji demo, pełna wersja będzie bardzo od niej odstawała. Nie wpłynie to jednak na liczbę sprzedanych egzemplarzy. Najwięksi fani FIFY nie przepuszczą ani jednej części z tak kultowej serii.

Wieści z Rozładowani.pl

Poszukujemy do DailyWeb dwóch redaktorów i korekty [Zobacz]

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]