Wielokrotnie pisaliśmy o Envato Markecie, który rozdaje różne rzeczy za darmo. Firma ma w zwyczaju udostępniać co miesiąc bezpłatnie jeden z plików z każdego ze swoich marketów. Ponadto na Theme Forest co miesiąc możecie znaleźć trzy darmowe szablony WordPress. W tym miesiącu są to Kallem – ciekawa propozycja dla osób, chcących stworzyć własne portfolio, GlobeCo – motyw przeznaczony dla stron o tematyce logistycznej i  Teoro, który pozwala na stworzenie świetnie wyglądającego webowego CV.

Szukasz motywu do WordPress za darmo? Sprawdź grudniowe propozycje od Themeforest

O ile przydatność darmowych motywów do WordPressa jest moim zdaniem znikoma, przez brak aktualizacji, który po kilku miesiącach może przekształcić naszą witrynę w tykającą bombę, to z plików z Audio Jungle czy Graphic Rivier, sam często korzystam.

promocja envato

W Festive Freebies trwającym do soboty do 14 polskiego czasu znajdziecie szablony HTML, darmową muzykę, akcje do Photoshopa, projekty do After Effectsa, a nawet grę, napisaną w HTML 5. Całą listę znajdziesz tutaj.

Kolejne zasoby z Envato za darmo. Sprawdź, co możesz pobrać w grudniu!

Rozpiętość tematyczna oferowanych gratisów jest tak duża, że myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mnie najbardziej ucieszyły dwa utwory muzyczne, bo darmowych ścieżek dźwiękowych do montowania filmów nigdy za wiele.


Posłuchaj nas!