Feedly dla zespołów, pozajcie Feedly Teams
Feedly dla zespołów, pozajcie Feedly Teams

Opublikowano 1 rok temu -


Twórcy mojego ulubionego narzędzia do przeglądania źródeł RSS, nie spoczywają na laurach. Tworzą kolejne rozwiązania, by skutecznie monetyzować swoją aplikację, a ja pierwszy raz odnoszę wrażenie, że w końcu może mieć to sens. Przed Wami Feedly Teams.

To zdecydowanie dobra wiadomość, gdyż dopiero co postanowiłem zrezygnować z abonamentu. Miałem wrażenie, że funkcje pro, które otrzymuje za niespełna 30zł miesięcznie, nie zmieniają postaci rzeczy. W żadnym wypadku, a tą niebagatelną kwotę wolę poświęcić na kapitalną włoską pizzę, w knajpce nieopodal.

Feedly w opcji PRO? Jak dla mnie - nie warto

Feedly to świetne narzędzie, ale jeśli chodzi o monetyzacje, to mają ciężki kawałek chleba. Bo cóż można zaoferować w narzędziu, które co do zasady ma pokazywać zagregowane źródła serwisów, które śledzimy? Mam wrażenie, że nowość - Feedly Teams, może w końcu zachęcić do rezygnacji z pizzy, jak dobra by nie była.

Jak zapewniają, w ramach pracy zespołowej będzie możliwe śledzenie źródeł nie tylko w postaci klasycznej, ale także pojawią się najciekawsze Tweety czy informowanie o najciekawszych tematach poprzez alerty

To nie wszystko

Integracja ze Slackiem, to chyba żadna nowość, ale w kontekście dzielenia się notatkami i możliwości zakreślania najistotniejszych fragmentów odnalezionego niusa, może się okazać bardzo przydatna. Tym bardziej, jeśli zespoły wykorzystujące Feedly jako jedno z źródeł, mają dedykowane osoby od poszukiwania informacji. Do tego jeśli dorzucimy API i sprawną współpracę poprzez aplikację mobilną.

W naszym modelu pracy, w oparciu o wolną amerykankę w doborze treści przez każdą osobę z zespołu, implementacja Feedly Teams wymagałoby musztry. Niemniej przy drobnych zmianach organizacyjnych, widzę ogromny potencjał tego rozwiązania.

Chyba trzeba będzie im dać drugą szansę.