Feedly chce się zmienić, dlatego pyta Cię o zdanie

Feedly chce się zmienić, dlatego pyta Cię o zdanie

Opublikowano 15.03.2017 11:19 -


Standardowy poranek. Część interesujących wpisów zapisana na później w Feedly, część gotowa do przejrzenia. Prócz standardowego wciskania klawisza j, do przesuwania się między niusami w RSS, pojawił się niebieski pasek w górnej części okna. Feedly chce się zmienić.

Oczywiście niewiele wiadomo o samych zmianach, ale kilka ciekawych wniosków można wyciągnąć z samej ankiety, które Feedly przygotowało dla swoich użytkowników. Naturalnie, prosząc o jej uzupełnienie. Co ciekawego wśród pytań? Przede wszystkim wygląda na to, że twórcy tego funkcjonalnego narzędzia, będą chcieli się rozprawić w jakiś sposób z zarządzaniem źródłami. Dotychczas nie ma możliwości hurtowego ich przesuwania, strukturyzowania, a kilka pytań w tej sprawie się pojawiło. Szczerze mówiąc, nie pamiętam kiedy ruszałem cokolwiek ze swojej ogromnej listy, ale być może pomysł jest zasadny, by w końcu zrobić z tym porządek.

Nie sądze by wiązało się to z radykalnami zmianami interfejsu, z pewnością jednak pojawią się nowe opcje samej organizacji źródeł. Kiedy i jak bardzo będą rozgległe? Nie wiadomo, natomiast pewne jest to, że jako użytkownik Feedly możesz sam dorzucić kilka swoich kamyczków do ich ogródka, tak by stało się ono lepsze. Ankiete znajdziecie w swoim czytniku lub pod bezpośrednim linkiem tutaj.

Wieści z Rozładowani.pl