Takie gry jak „Farming Simulator” to zupełnie nie moja para kaloszy. Najnowszy trailer jest jednak tak dobry, że każdy fan gier powinien go zobaczyć.

Na wstępie od razu podkreślam – zapowiedź „Farming Simulator 22” to w 100% CGI, czyli komputerowo wygenerowana grafika, która nie ma nic wspólnego z rozgrywką w nadchodzącej grze. Ale nawet jeśli o tym wiemy, to i tak nie jest trudno być pod wrażeniem oglądanego obrazu.

R E K L A M A

Wydaje mi się, że twórcy osiągnęli wręcz fotorealistyczną jakość. Sprawia to, że niby błahą zapowiedź gry o uprawianiu pola i jeżdżeniu ciągnikiem udało się podciągnąć do poziomu trailera niezłego, średniobudżetowego dramatu (nie żartuję).

Trailer Farming Simulator 22 wygląda zjawiskowo

„Farming Simulator 22” ma się ukazać 22 listopada 2021 roku na platformach PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Mac i Stadia. W grze mają być dostępni nowi bohaterowie i nowe plony do zbierania. Co ciekawe, tak jak można się spodziewać po trailerze, w grze znajdzie się także tryb „fabularny” skupiający się na dwójce postaci: ojcu i córce. Inne nowości to możliwość uprawiania winogron, oliwek i sorgo.

farming simulator 22 screenshot