Fani serialu Gra o tron oburzeni – ponad 740 000 podpisów pod petycją. Będzie remake?

Fani serialu Gra o tron oburzeni – ponad 740 000 podpisów pod petycją. Będzie remake?

Opublikowano 17.05.2019 11:40 -


Być może jest to spowodowane nieuzasadnionymi oczekiwaniami, ale fani serialu Gra o Tron domagają się…remake’u ostatniego sezonu. Nie są to najwyraźniej marzenia jakiejś zagorzałej grupki, bo petycję o remake podpisało już 740 000 osób.

Ostatni sezon tego popularnego serialu jest oceniany jako najgorszy sezon w serwisie IMDB. Oprócz tego odcinki 3, 4 i 5 są to trzy najgorsze odcinki w historii serialu. Powodem na pewno jest fakt, że to finałowy sezon i HBO zrobiło wszystko, żeby podnieść oczekiwania odbiorców, ale mimo wszystko oceny są drastyczne.

Wielu fanów zawiodło się na serialu, że stracił on swoje największe atuty, jednocześnie zmieniając narrację postaci. Rozwiązaniem ma być remake 8 sezonu Gry o tron. Petycja została utworzona w serwisie Change.org, może ją podpisać każdy. Dostępna jest pod tym linkiem. Pewne jest, że nawet jakby apel podpisało miliard osób, to HBO raczej nie nakręciłoby ponownie sezonu, ale liczba podpisów jest swego rodzaju laurką wystawioną twórcom serialu.

Petycja dostępna jest od zaledwie 4 dni, a liczba podpisów stale rośnie. W treści możemy przeczytać, że widzowie domagają się nakręcenia sezonu 8, zatrudniając do tego nowych scenarzystów. Sugerują, że aktualni twórcy trochę się pogubili. Producentom zarzucany jest także pośpiech, który spowodował stratę jakości. Ostatni sezon miał zaledwie sześć odcinków, przez co wiele wątków musiało być dość pobieżnie zamkniętych. W wielu miejscach fabuła się po prostu rozjeżdża, tracąc logikę.

W produkcji są spin-offy serialu, ciekawe, na jakim poziomie zostaną nakręcone i jak fani serii podejdą do tych pozycji.

Wieści z Rozładowani.pl