EZGenerator - narzędzie do hurtowego tworzenia stron tylko dziś za darmo! | DailyWeb.pl
EZGenerator - narzędzie do hurtowego tworzenia stron tylko dziś za darmo!

Opublikowano 7 lat temu -


Dziś na łamach jednego forum dotyczącego SEO, pojawiła się dość ciekawa informacja. Mianowicie do pobrania, zupełnie za darmo i tylko dziś (brzmi jak oferta z tele-mango) jest program noszący nazwę EZGenerator. Do czego może się przydać i właściwie dlaczego warto go pobrać? Otóż to ponoć bardzo wygodne narzędzie do tworzenia hurtowych ilości stron pod zaplecze pozycjonerskie. Piszę ponoć, gdyż jeszcze nie miałem okazji go przetestować a tylko zdołałem go zainstalować.

Mało to odpowiedzialne, ale zdałem się na pozostała część użytkowników forum. Standardowa licencja programu kosztuje 129$ a sam program dostępny jest na darmowej licencji jeszcze przez 11 godzin (od godz. 20:38, 13.03.2012). Udostępniony został on na łamach serwisu GiveawayOfTheDay.com


Pamiętajcie by po zainstalowaniu programu go dodatkowo aktywować. W tym celu należy zarejestrować się pod adresem: http://support.image-line.com/ezgeneratorgiveaway.php by uzyskać darmowy klucz do aplikacji. Sam program to edytor wizualny stron HTML, za pomocą którego można w wygodny sposób pobierać szablon, dostępne z zasobów programu i w wyjątkowo łatwy sposób je edytować. Pamiętajcie jednak o usunięciu meta tagu ;-)

<meta name="generator" content="EZGenerator 3.0.76.18 (alpine-v8[3])">