Ewan McGregor potwierdza: zdjęcia do serialu o Obi-Wan Kenobim ruszą w marcu

Opublikowano 12.10.2020 15:12 -


Disney+ to jedna z nielicznych platform streamingowych, które jakoś nie mogą wkroczyć do naszego kraju. Dziwne, bo Disney ma w Polsce ogromną rzeszę fanów, dlatego z całą pewnością byłoby duże zainteresowanie platformą Disney+. Tym bardziej, że na wiosnę ruszą zdjęcia do serialu opowiadającego o Obi-Wan Kenobim.

Będzie to już kolejna produkcja w uniwersum Star Wars po serialu Mandalorian. Ta produkcja pojawiła się w ubiegłym roku i szybko zyskała popularność. Szczególnie postać małego Yody przypadła fanom do gustu. Niebawem pojawi się drugi sezon, a teraz dowiedzieliśmy się więcej od Ewana McGregora na temat produkcji o kultowym Obi-Wan Kenobim.

Produkcja ma już za sobą dość długą historię, bo wstrzymana została ostatnio przez pandemię COVID-19, a wcześniej było kilka zmian w zespole tworzącym serial. Doszło nawet do pisania scenariusza na nowo. Teraz w programie The Graham Norton Show Ewan McGregor potwierdził, że zdjęcia ruszają w marcu. To dość dobra informacja, bo do tej pory mieliśmy lakoniczne "w 2021 roku" ze strony Disneya. Za reżyserię serialu odpowie Deborah Chow, która odpowiadała za serial Mandalorian.

Obi-Wan Kenobi - serial Disney+

Produkcja opowie o losach Obi-Wana w niespełna 10 lat po tym, co wydarzyło się w filmowej Zemście Sithów. Na razie nie wiemy z ilu odcinków składać się będzie pierwszy sezon, ale miejmy nadzieję, że pandemia nie powstrzyma kolejny już raz zdjęć. Fani Gwiezdnych Wojen czekają z niecierpliwością na produkcję, szczególnie że będzie to pierwszy serial aktorski z postaciami znanymi z sagi filmowej.

Nam pozostaje natomiast mieć nadzieję, że Disney wyciągnie rękę do polskich fanów i wejdzie do czasu ukończenia serialu na nasz rynek. W tej chwili nie ma możliwości na legalne obejrzenie produkcji, które znajdują się na platformie. Oby to się zmieniło jak najszybciej.

źródło: Engadget

Wieści z Rozładowani.pl